150 ZŁ ZA KARTĘ KREDYTOWĄ I KREDYT GOTÓWKOWY OD BANKU BPH

Nawet 150 zł premii mogą uzyskać osoby, które podpiszą z Bankiem BPH umowę o kredyt gotówkowy i kartę kredytową Visa Fair, z której będą aktywnie korzystać.

Klienci, którzy do 5 lutego wezmą w Banku BPH kredyt gotówkowy oraz podpiszą umowę o kartę kredytową Visa Fair i nie odstąpią od tych umów, w ramach promocji „Skapnie Ci” otrzymają nagrodę w wysokości 50 zł. Dodatkowe 100 zł otrzymają osoby, które przez trzy kolejne miesiące będą korzystać z karty, dokonując nią zakupów na łączną kwotę min. 700 zł miesięcznie. Oferta dostępna  jest dla klientów, którzy w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia promocji (czyli 2 listopada br.)  nie posiadali otwartego rachunku karty kredytowej w banku.

Karta Fair Visa, oprócz standardowych funkcjonalności, takich jak np. 54-dniowy okres bezodsetkowy (przy płatnościach kartą) oferuje możliwość wyboru dodatkowych korzyści związanych z jej używaniem. Może to być zwrot za płatności dokonane kartą (1 proc. kwoty wydatków, nie więcej niż 75 zł kwartalnie), malejące oprocentowanie transakcji bezgotówkowych lub zmniejszające się opłaty i prowizje za korzystanie z karty.

Wniosek o kredyt gotówkowy i kartę Visa Fair może złożyć każdy, nie trzeba posiadać w Banku BPH rachunku osobistego. Zdolność kredytowa oraz limit kredytowy na karcie ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Kartą Fair Visa można płacić zbliżeniowo, ale można z tej funkcji zrezygnować.

Wniosek o kredyt gotówkowy i kartę Fair Visa można składać w placówkach Banku BPH na terenie całego kraju.

Regulamin promocji „Skapnie Ci” dostępny jest w placówkach Banku oraz na stronie www.bph.pl.

źródło: Bank BPH