20% zniżki na OC/AC i do 760 zł premii – promocja kredytu gotówkowego Deutsche Bank na zakup samochodu

Oferta promocyjna db Kredytu Gotówkowego umożliwia zakup samochodu na atrakcyjnych warunkach, obejmujących m.in. oprocentowanie 7,99% w skali roku i prowizję 0%, a także w przypadku zakupu polisy w AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. 20-proc. zniżkę na OC/AC oraz premię do maksymalnej wysokości 760 zł.

db Kredyt Gotówkowy może zostać przeznaczony na zakup dowolnego samochodu – nowego lub używanego. Nie jest wymagane ustanowienie zabezpieczenia na kupowanym pojeździe ani cesja praw z polisy ubezpieczeniowej.

W ramach oferty promocyjnej oprocentowanie kredytu wynosi 7,99% w skali roku, prowizja 0%, a opłata przygotowawcza 1400 zł. Osoby, które skorzystają z finansowania zakupu samochodu w Deutsche Bank Polska, otrzymają kod promocyjny umożliwiający ubezpieczenie pojazdu OC i/lub AC z 20-proc. zniżką, jednorazowo, na okres obejmujący 12 miesięcy, w AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. za pośrednictwem serwisu internetowego: https://axa.pl/samochod-ubezpieczenia. Kod obowiązuje przez 30 dni od momentu zawarcia umowy kredytu.

Ponadto, w okresie 45 dni od zawarcia umowy ubezpieczenia z wykorzystaniem kodu promocyjnego i opłacenia składki, Kredytobiorca otrzyma premię stanowiącą równowartość uregulowanej przez niego składki ubezpieczeniowej, jednak do wysokości nie większej niż 760 zł. Premia zostanie wypłacona na rachunek Klienta prowadzony w Deutsche Bank Polska, a w przypadku braku takiego konta –  na rachunek kredytu, dzięki czemu zostanie dokonana częściowa spłata zobowiązania.

Warunki promocyjne db Kredytu Gotówkowego obowiązują do 29 grudnia 2017 r. Aby z nich skorzystać, należy skontaktować się z Deutsche Bank Polska za pośrednictwem specjalnej sekcji w serwisie internetowym: https://lp.deutschebank.pl/dbkredyt-gotowkowy/kredyt_samochodowy/

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie promocji:

https://www.deutschebank.pl/regulamin-promocji-kredytow-gotowkowych-deutsche-bank.pdf


Informacje dodatkowe o produkcie:

  • Dostępna kwota: do 200 tys. zł
  • Okres kredytowania: do 10 lat
  • Oprocentowanie zmienne: 7,99% w skali roku*
  • Prowizja: 0%
  • Opłata przygotowawcza: 1400 zł
  • Ubezpieczenie: szeroki wybór ubezpieczeń o różnym zakresie ochrony (nieobowiązkowe)
  • Akceptowane źródła dochodu: umowa o pracę / zlecenie / dzieło, działalność gospodarcza (również prowadzona w ramach tzw. wolnych zawodów), emerytura,  renta, kontrakty menadżerski / marynarski, wynajem nieruchomości (również w ramach prowadzonej działalności).

*Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu
Niniejszy materiał, wraz z informacjami w nim zawartymi, nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zawiera on jedynie ogólne informacje na temat opisywanych produktów. Dokument ten jest przygotowany ze względów informacyjnych wyłącznie na potrzeby mediów. W celu otrzymania dalszych informacji prosimy o kontakt z Deutsche Bank Polska S.A.
Podziel się: