3 tysiące poradników rozeszło się w 2 dni: kierowcy zwolnili w ERGO ARENIE – 2015-09-29

Przez dwa dni targów motoryzacyjnych 3TM w ERGO ARENIE odwiedzający otrzymali trzy tysiące kodów do ściągnięcia Niecodziennego Poradnika Codziennej Jazdy. Gościem specjalnym stoiska ERGO Hestii był Michał Kościuszko – jeden z autorów Poradnika.

Halę na granicy Gdańska i Sopotu przez 2 dni odwiedziło ponad 15 000 amatorów motoryzacji. Wszystkich przyciągnęła siódma edycja największych w północnej Polsce targów motoryzacyjnych 3TM. Pośród polskich premier modeli Opla, Jaguara czy Forda zwiedzający mogli zobaczyć również premierowe wydanie Niecodziennego Poradnika Codziennej Jazdy – pierwszego społecznościowego poradnika bezpiecznej jazdy w Polsce.

Poradnik ERGO Hestii powstawał przez ostatni rok i jest efektem współpracy jednego z najlepszych polskich kierowców Michała Kościuszko oraz siedmiorga najpopularniejszych polskich motoblogerów i kilkuset kierowców. Ponad 150 stron Poradnika zawiera dziesiątki patentów na poradzenie sobie z trudami codziennej jazdy, filmy i zdjęcia wprost z polskich dróg.

Stwierdzenie, że wie się już wszystko, że zrobiło się setki tysięcy kilometrów jako kierowca i niczego więcej się nie nauczymy jest zgubne – tłumaczył Michał Kościuszko. Zawsze możemy nauczyć się czegoś nowego, dlatego warto, aby do Poradnika zajrzeli zarówno początkujący kierowcy jak też Ci bardziej doświadczeni. Na pewno warto go przejrzeć i przypomnieć sobie pewne kwestie a potem przekazać dalej kolejnej osobie. Część napisaną przez blogerów przeczytałem z dużym zainteresowaniem i myślę, że niestandardowy sposób przekazu pozwoli na dotarcie do naprawdę szerokiej grupy odbiorców – dodał Michał Kościuszko.

Podczas Targów oprócz Michała Kościuszko do dyspozycji zwiedzających byli wszyscy współautorzy Poradnika. Siedmioro motoblogerów, Michał Kościuszko oraz miłośnicy motoryzacji prowadzący inicjatywę „Ukołowani” przez 2 dni przekazali amatorom bezpiecznej jazdy 3 tysiące kodów uprawniających do bezpłatnego ściągnięcia Niecodziennego Poradnika Codziennej Jazdy z księgarni ebookpoint.pl. Od minionej soboty każdy zainteresowany może kupić Poradnik w wersji elektronicznej za 19,90 złotych. Cały zysk uzyskany ze sprzedaży książki przeznaczony zostanie na wsparcie działań Fundacji Integralia aktywizującej zawodowo osoby niepełnosprawne, co jest m.in. jednym z elementów rehabilitacji osób po wypadkach komunikacyjnych.

Warto śledzić działania Grupy ERGO Hestia, inicjatywy “Ukołowani” oraz autorów Poradnika w mediach społecznościowych ponieważ w ramach licznych konkursów będzie można wygrać Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy – podsumowała Sandra Jedynak, ekspert ds. mediów społecznościowych ERGO Hestii. Oprócz promocji Poradnika będziemy prowadzić również działania edukacyjne oparte o najnowsze wyniki badań opinii wśród kierowców – dodaje Sandra Jedynak.

źródło: ERGO Hestia