Od 6 grudnia 2018 roku PLAY oferuje swoim klientom opcję płacenia za zakupy w App Store, Apple Music oraz iTunes bezpośrednio ze swojego konta telefonu komórkowego.
Usługa ta będzie dostępna dla wszystkich klientów PLAY korzystających z usług komórkowych w systemie abonamentowym. Wprowadzając usługę na rynek, PLAY robi dynamiczny krok w stronę rozwoju swoich usług finansowych oraz obsługi klienta.
Korzystanie z usługi jest proste. Klienci PLAY posiadający nowe lub obecne Apple ID wybierają opcję ‘carrier billing’ jako metodę płatności w swoich ustawieniach konta na App Store, Apple Music oraz iTunes ze swojego iPhone’a, iPada, odtwarzacza iPod touch oraz z Maca lub na iTunes ze swojego komputera stacjonarnego. Nowa opcja płatności będzie skonfigurowana automatycznie i od razu pozwoli na realizowanie zakupów jednym stuknięciem ze wszystkich urządzeń Apple, w tym Apple TV oraz Apple Watch.


















![Floty pod presją paliw. 36 proc. firm chce więcej aut, a 29 proc. rozważa elektryki [Raport]](https://mojebankowanie.pl/wp-content/uploads/efl_logo_white_3600x2400px_leasing-218x150.jpg)


