AGRO AKADEMIA BANKU BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas organizuje cykl spotkań, podczas których klienci Banku – rolnicy z segmentu mikroprzedsiębiorstw, będą mogli dowiedzieć się o nowych źródłach finansowania swojej działalności po 2020 roku.

Lata 2014 – 2020 to czas funkcjonowania ostatniego budżetu unijnego z tak dużym udziałem środków dla polskiego rolnictwa w ramach Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich. Bank BGŻ BNP Paribas chce przygotować swoich klientów na zasadniczą zmianę źródeł finansowania po 2020 roku i w tym celu przygotował nowatorską formułę szkoleń.

Chcemy zaprezentować możliwości oraz sposoby na sprawne odnalezienie się w nowych uwarunkowaniach krajowego i globalnego rynku rolnego. W związku z nadchodzącymi zmianami, sektor agro zadaje sobie coraz więcej pytań. Dotyczą one wykorzystywania funduszy unijnych, innowacji w rolnictwie czy postępującej cyfryzacji – powiedział Maciej Majewski, dyrektor Biura Programów Publicznych i Innowacji w Banku BGŻ BNP Paribas. Podczas naszych spotkań pomożemy znaleźć na nie odpowiedzi – dodał M. Majewski.

Agro Akademia to cykl 10 spotkań w różnych miastach, które mają na celu przybliżenie klientom informacji na temat zmieniających się trendów, przepisów i perspektyw rynku rolnego.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas