AKCJA KRWINKA W BANKU BGŻ BNP PARIBAS

We wrześniu pracownicy – wolontariusze Banku BGŻ BNP Paribas oddali prawie 42 litry krwi w ramach kampanii społecznej „Twoja krew – moje życie”.

W akcji wzięło udział 138 osób chętnych do oddania krwi, w tym ostatecznie 76 osób zakwalifikowało się do poboru. Dzięki nim zgromadzono łącznie 42 litry krwi.

Akcja  krwiodawstwa odbyła się w trzech lokalizacjach Banku: w Warszawie przy ul. Kasprzaka i Suwak oraz w Krakowie przy ul. Armii Krajowej.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za udział w akcji. Zarówno wieloletnim honorowym dawcom oraz tym, którzy oddawali krew po raz pierwszy, a także tym którzy bardzo chcieli, a z powodu chociażby drobnego przeziębienia nie mogli wziąć udziału. Centrum Krwiodawstwa w Warszawie i Krakowie potwierdza, że 42 litry krwi to bardzo dobry wynik – powiedziała Joanna Gajda, koordynatorka akcji z Fundacji BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas zaangażował się w akcję już po raz szósty.

Kampania społeczna „Twoja krew – Moje życie” skierowana jest do szerokiej grupy społecznej – honorowych dawców krwi, potencjalnych dawców oraz wszystkich osób, którym bliskie sercu jest propagowanie idei honorowego krwiodawstwa w Polsce.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas