Aktywne wakacje z gratisowym Pakietem Rehabilitacyjnym Assistance od MetLife

W najnowszej wakacyjnej promocji MetLife klienci, którzy od 15 czerwca do 8 sierpnia zdecydują się na ubezpieczenie dodatkowe „Ochrona na Wszelki Wypadek”, otrzymają Pakiet Rehabilitacyjny Assistance gratis.

Dzięki umowie dodatkowej „Ochrona na Wszelki Wypadek”, w razie trwałego uszkodzenia ciała wskutek nieszczęśliwego wypadku, zyskujemy środki, które pomogą dostosować się do nowej sytuacji życiowej. Świadczenie wypłacane jest jednorazowo już od 1 proc. inwalidztwa oraz dodatkowo – miesięcznie przez 10 lat w przypadku poważnego 50 proc. trwałego inwalidztwa.

Korzyścią wakacyjnej promocji jest bezpłatny Rehabilitacyjny Pakiet Assistance, dostępny zarówno dla ubezpieczonego, jak i współubezpieczonego. Szeroki zakres usług, do 5000 tys. zł, obejmuje nie tylko samą rehabilitację, ale również konsultacje lekarzy specjalistów, dostarczenie oraz zakup lub wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego, transport medyczny
i infolinię medyczną.

Skutki nieszczęśliwego wypadku zawsze są uciążliwe, bez względu na to, czy są one drobne, czy poważne. Warto się przed nimi zabezpieczyć i zadbać o poczucie komfortu – własne i swojej rodziny, zwłaszcza w wakacje, kiedy więcej podróżujemy i jesteśmy bardziej aktywni fizycznie – mówi Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów Ochronnych w MetLife.  – Środki z ubezpieczenia „Ochrona na Wszelki Wypadek” zapewnią finansowe wsparcie, na przykład w sytuacji, kiedy nie będziemy zdolni do pracy, a bezpłatny Pakiet Rehabilitacyjny Assistance, umożliwi uzyskanie konkretnej pomocy, wtedy, kiedy jest nam ona najbardziej potrzebna i bez konieczności czekania w kolejkach do specjalistów.

Ubezpieczenie „Ochrona na Wszelki Wypadek” dostępne jest jako umowa dodatkowa do jednej z trzech umów podstawowych:

  • „MetLife Gwarantowana Ochrona” – indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie, które umożliwia gromadzenie kapitału oraz zapewnia wypłatę z góry ustalonej, zagwarantowanej kwoty na koniec okresu ubezpieczenia.
  • „MetLife na Życie” – terminowe ubezpieczenie na życie, które dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym, zapewnia m.in. środki finansowe na walkę z rakiem, wsparcie
    w razie trwałej niepełnosprawności, ochronę spłacenia kredytu hipotecznego, czy wzajemne ubezpieczenie wspólników w firmie.
  • „Gwarantowana Emerytura +” – ubezpieczenie rentowe, które zapewnia wypłatę miesięcznych świadczeń w określonej wysokości, po zakończeniu okresu opłacania składek, a także ochronę zdrowia i życia osoby ubezpieczonej.

Opis wszystkich świadczeń, a także wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, z którymi należy zapoznać się przed zawarciem umowy. Produkty  „Ochrona na Wszelki Wypadek”, „MetLife Gwarantowana Ochrona”, „MetLife na Życie” i „Gwarantowana Emerytura +” dostępne są w agencjach i u wybranych partnerów MetLife na terenie całego kraju. Więcej informacji na www.metlife.pl