Alior Bank obniża spread w Kantorze Walutowym o 30 proc. aż na 6 miesięcy!

W ramach najnowszej promocji „Ocieplamy kursy na zimę” internetowy Kantor Alior Banku wprowadził możliwość wymiany walut na preferencyjnych warunkach. Z wyjątkowej oferty może skorzystać każdy nowy klient Kantoru, który zarejestruje się za pośrednictwem strony http://kantor-online.aliorbank.pl. Promocja trwa do 31 stycznia 2016 r.

Kantor Walutowy obniżył spread, czyli różnicę pomiędzy ceną sprzedaży a ceną kupna waluty przez Bank o 30% w porównaniu do oferty standardowej, którą można sprawdzić na stronie www.kantor.aliorbank.pl/forex. Oznacza to, że 13 walut obcych dostępnych w Kantorze będzie można kupić i sprzedać po jeszcze lepszych cenach niż obecnie przez 6 miesięcy od dnia rejestracji.

Internetowa wymiana walut zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, bo jak pokazuje większość dostępnych w internecie kalkulatorów oszczędności na wymianie online, tańszej w stosunku do standardowych przewalutowań bankowych, można podczas zagranicznego wyjazdu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Alior Bank jest pierwszym bankiem w Polsce, który wprowadził na rynek bankowy kantor internetowy, który nie tylko wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnymi kursami, ale również zapewnia wiele innych udogodnień, które może zagwarantować jedynie instytucja finansowa jaką jest bank. Przewagą rozwiązania oferowanego przez Alior Bank jest nie tylko wysokie bezpieczeństwo środków i realizowanych transakcji (gwarancja BFG i nadzór KNF), ale również możliwość otwarcia bezpłatnych rachunków typu ROR w 14 walutach i wymiany walut w czasie rzeczywistym, a także dokonywania wpłat i wypłat walut w oddziałach czy korzystanie z kart debetowych wydawanych do rachunków.

Cechą wyróżniającą Kantor Walutowy Alior Banku jest łatwość wymiany środków. Wystarczy zalogować się do platformy i wykonać transakcję, a zakupiona waluta od razu zostanie zaksięgowana na rachunku. Nie ma zatem potrzeby przelewania środków na obce rachunki firm i oczekiwania na przelew zwrotny, jak w przypadku innych rozwiązań dostępnych na rynku.

Uruchomiony przez Alior Bank w lipcu 2012 roku Kantor Walutowy oferuje usługi skierowane miedzy innymi do podróżników, osób pracujących za granicą, a także do klientów innych banków posiadających kredyty walutowe, umożliwiając im łatwe, bezpieczne i przede wszystkim tanie pozyskiwanie waluty.

Poza atrakcyjnymi kursami, jedną z głównych przewag Kantoru Walutowego Alior Banku, jakie wymieniają nasi klienci spłacający kredyty walutowe, są bezpłatne przelewy zakupionej waluty do innych banków. Pod względem funkcjonalnym natomiast klienci doceniają przede wszystkim szybkość transakcji oraz automatyczne zlecenia walutowe pozwalające na kupno środków po wybranym kursie i w określonym dniu miesiąca – mówi Tomasz Dośpiał, dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych w Alior Banku.

Kantor Walutowy z miejsca podbił też serca podróżników, którzy docenili bezpłatne karty walutowe, darmowe przelewy zagraniczne, czy wypłaty w oddziałach Alior Banku i zagranicznych bankomatach. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się również aplikacja mobilna, dostępna na telefony z systemem Android i iOS, pozwalająca na sprawne korzystanie z Kantoru z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfona.

Szczegóły promocji „Ocieplamy kursy na zimę” sprawdzić można na stronie http://kantor-online.aliorbank.pl

źródło: Alior Bank