ASY produktowe InterRisk

InterRisk otrzymał specjalną statuetkę ASA w ramach konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców za najlepsze innowacyjne produkty i usługi finansowe, dedykowane dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. ASA otrzymały produkty Biznes Pro i Biznes Pro Zdrowie.

Celem konkursu „AS” jest promocja innowacyjnych produktów i usług polecanych przez banki oraz instytucje finansowe, które zostały uznane przez przedsiębiorców reprezentujących mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, za najbardziej atrakcyjne i odpowiadające ich obecnym oraz przyszłym potrzebom. Konkurs służy budowaniu i umacnianiu więzi pomiędzy przedsiębiorcami i bankami oraz instytucjami finansowymi w celu propagowania oraz rozpowszechniania innowacyjnych produktowi usług, które mają wspierać rozwój i wzrost konkurencyjności polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Uhonorowany produkt BIZNES PRO to dostosowany do potrzeb klientów pakiet ubezpieczeń, który zapewnia kompleksową ochronę majątku oraz najwyższy standard obsługi małym firmom handlowym, usługowym, produkcyjnym o majątku i obrocie do 2 milionów złotych.

Produkt Biznes PRO ZDROWIE jest adresowany do pracodawców, którzy chcą zadbać o zdrowie swoje, swoich pracowników oraz najbliższych członków ich rodzin. Aby skorzystać z atrakcyjnej składki dla grupy wystarczy zgłosić 3 pracowników.

 – Dziękujemy przedsiębiorcom, dzięki którym otrzymaliśmy statuetkę ASA dla dwóch naszych produktów. To potwierdzenie, że nasza oferta spełnia oczekiwania Klientów, odpowiada na ich potrzeby, co przekłada się na wzrost satysfakcji z proponowanych przez nas produktów – powiedział Stanisław Marchelewicz Dyrektor Departamentu Taryfowych Ubezpieczeń Majątkowych w InterRisk.

Ocena i wybór produktów i usług był dokonywany bezpośrednio przez przedsiębiorców, a nie przez Kapitułę Konkursu. Przedsiębiorcy głosując na dany produkt nie mieli możliwości kierowania się nazwą i pozycją rynkową podmiotu, który je oferuje – lecz wartościami oferowanych produktów i usług – po to aby zachować bezstronność konkursu. Laureatami tego konkursu są nie tylko banki i instytucje finansowe ale również zespoły osób kreatywnych, które są twórcami innowacyjnych produktów i usług.

To kolejne wyróżnienie przyznane InterRisk w tym roku. Wcześniej firma została laureatem Programu Najwyższa Jakość Quality International 2015.

źródło: Informacje o InterRisk