BANK BGŻ BNP PARIBAS NA JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH ROLNICZYCH WYSTAW PLENEROWYCH W EUROPIE

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w XVII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW, która odbędzie się od 18 do 21 września 2015 r. w Bednarach k. Poznania.

 – Jako lider w finansowaniu Agrobiznesu jesteśmy obecni na największym rolniczym wydarzeniu w naszym kraju. Chcemy być blisko naszych klientów, ich potrzeb, a tego typu wystawa jest okazją zarówno do rozmów z naszymi partnerami i przyszłymi klientami, jak i prezentacji naszej bogatej oferty dedykowanej segmentowi agrobiznesu w nowym Banku – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.Zapraszamy uczestników AGRO SHOW do odwiedzenia naszego stoiska – dodał Maciej Piskorski.

Bank zaprezentuje swoją ofertę na stoisku o pow. 100 m2 zlokalizowanym pod nr 286 w sektorze C. Dla odwiedzających stoisko Bank przygotował również wiele atrakcji.

AGRO SHOW to największa impreza branżowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Co roku gromadzi kilkuset wystawców oferujących tysiące maszyn, urządzeń i innych środków niezbędnych do produkcji rolnej. Targi odwiedza każdorazowo ok. 100 tys. osób.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas