Bank Pekao po raz 18 zagra z Orkiestrą podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 10 stycznia odbędzie się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bank Pekao od 18 lat pełni funkcję oficjalnego Bankiera WOŚP i jak co roku przyłączy się do wspólnego grania. Ponad 2000 Pracowników Pekao będzie wspierać Orkiestrę. Poza obsługą wpłat Bank umożliwi także dokonywanie darowizn zbliżeniowo w 300 terminalach POS w całej Polsce. Dodatkowo przygotowana została limitowana edycja karty Pekao WOŚP.

W 2016 roku podczas 24 Finału, Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy będzie zbierać fundusze na rzecz wsparcia oddziałów pediatrycznych oraz godnej opieki nad osobami w podeszłym wieku.

W finałową niedzielę w całej Polsce zagra z Orkiestrą ponad 2000 Pracowników Banku Pekao, którzy będą przyjmować, sortować i przeliczać pieniądze z puszek wolontariuszy. Przeszkoleni przez Pekao wolontariusze będą obsługiwać 300 terminali POS dostarczonych przez Bank, umożliwiając dokonanie wpłaty na rzecz WOŚP za pośrednictwem karty lub telefonu.

Bank Pekao wraz z Fundacją przygotował dedykowaną kartę debetową Pekao WOŚP z funkcją zbliżeniową. Kartę z limitowanej serii zaprojektowanej przez Jurka Owsiaka można zamówić przez stronę internetową Banku lub w oddziałach tylko do 29.02.2016!

Własną zbiórkę pieniędzy przeprowadzą jak co roku Pracownicy Banku, wpłacając je na specjalne, dedykowane konto. Zebrane przez nich środki zostaną zwiększone w ramach programu Dary do Pary prowadzonego przez Fundację UniCredit.

Po raz trzeci reprezentacja Pracowników Pekao i ich rodzin weźmie także udział w organizowanym w Warszawie w dniu Finału Biegu „Policz się z cukrzycą”. Bieg, co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem Pracowników Banku, coraz więcej osób chce uczestniczyć w tym wydarzeniu – w tym roku drużyna Bankiera WOŚP będzie liczyła 200 osób.

źródło: Bank Pekao SA