PIERWSZY RAZ W EUROPIE NUCTECH ZAPREZENTOWAŁ NOWE ROZWIĄZANIA – KONFERECJA „NOWE TECHNOLOGIE – NOWE HORYZONTY”

Nuctech Warsaw Company Limited rozszerza gamę rozwiązań oferowanych na polskim rynku. Na zorganizowanej niedawno konferencji, przedstawiciele firmy zaprezentowali specjalistyczne produkty m.in. sprzęt do kontroli celnej, skanery całego ciała na użytek lotnisk cywilnych oraz urządzenia ochrony bezpieczeństwa publicznego. Polska konferencja była pierwszym zagranicznym pokazem pełnej oferty produktów firmy Nuctech.

Wydarzenie Nowe technologie – Nowe horyzonty zgromadziło ponad 100 uczestników zajmujących się kwestiami kontroli bezpieczeństwa. Wiceprezes firmy, szczegółowo wyjaśnił proces umacniania obecności firmy Nuctech w Europie i jej wytrwałość w kontynuowaniu strategii firmy: nieustannej innowacji technicznej.

Do tej pory Nuctech dostarczył do polskich instytucji m.in. 7 zestawów kontenerowych systemów inspekcji pojazdów i 9 pojazdów do kontroli opartej na obrazowaniu rentgenowskim. Te produkty oferują nowoczesne rozwiązania technologiczne dla ochrony granic kontroli bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego, a także pełnią ważną funkcję w wykrywaniu przemytu, zwiększaniu efektywności odprawy celnej, ochrony bezpieczeństwa publicznego, jak i bezpieczeństwa osobistego.

Od czasu, gdy w roku 2005 grupa Nuctech założyła w Polsce swój pierwszy zagraniczny zakład produkcyjny, wyeksportowała już ponad 30 kompleksowych systemów kontroli, m.in. do takich krajów jak Wielka Brytania, Niemcy, Dania czy Szwecja, realizując cel firmy „Created in China, Made in Europe” („ Zaprojektowano w Chinach, Wyprodukowano w Europie”). W 2017 roku firma Nuctech w Warszawie odda do użytku swoją najnowszą inwestycję: nowoczesną fabrykę łączącą elementy centrum produkcyjnego, naukowo-badawczego i szkoleniowego dla Klientów firmy.

Konferencja zbiegła się z wizytą prezydenta ChRL, Xi Jinpinga w Polsce. – Polska, jako największa gospodarka Europy Wschodniej nazywana jest „Perłą wprawioną w serce Europy”. Ze względu na centralne położenie geograficzne na szlaku pomiędzy Zachodnią a Wschodnią Europą, jest ważnym punktem na współczesnym „jedwabnym szlaku” handlowym z Chin do Europy – mówił Weidong Wang, wiceprzewodniczący firmy Nuctech i dyrektor firmy w oddziale Nuctech Warsaw.

Nuctech Warsaw uważnie śledzi najnowsze zmiany w europejskich strategiach. Firma stworzyła swój oddział w Europie, by rozwijać sektor ochrony bezpieczeństwa i mieć współudział w koncepcjach rozwoju działań antyterrorystycznych, poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla służb celnych, służb ochrony granic, lotnictwa cywilnego, obsługi imprez masowych, bezpieczeństwa publicznego itd. W trakcie warszawskiej konferencji, specjaliści Nuctech zaprezentowali rozwiązania w czterech wymiarach: sprzętu kontroli celnej, kompleksowej ochrony bezpieczeństwa, skanerów całego ciała na użytek lotnisk cywilnych oraz urządzeń ochrony bezpieczeństwa narodowego.

W konferencji wzięło udział blisko 100 klientów i ekspertów z ponad 10 państw europejskich, którzy wyrazili ogromne zainteresowanie projektami nowych maszyn, kompleksowymi rozwiązaniami, a także odważną i innowacyjną koncepcją firmy. Dzięki tej konferencji Nuctech pokazał się jako globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa, dając nam pewność co do trafności decyzji o wyborze firmy na partnera i dalszej pogłębionej współpracy z Nuctech Warsaw.

Pokaz produktów Nuctech Warsaw spotkał się z olbrzymim odzewem ze strony Klientów z działów zarządzania linią produktów, rozwiązań systemowych, obsługi lotnisk cywilnych, inteligentnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa osobistego.

źródło: Nuctech