Bezpieczeństwo i ochrona najlepszym prezentem świątecznym

Jaki prezent kupić najbliższym? Jak okazać im swoją troskę i uczucia? Jak zadbać o rodzinę w tym szczególnym czasie? Okres przedświąteczny skłania do takich refleksji, nie brakuje też myśli o tym, co najważniejsze: zdrowie i bezpieczeństwo.

W tym szczególnym czasie świątecznym pada wiele życzeń: spełnienia marzeń, zdrowia, bezpieczeństwa, powodzenia w realizacji wielu przedsięwzięć itp. Chcąc otoczyć bliskich szczególną opieką warto rozważyć zakup nietypowego, choć uosabiającego najważniejsze świąteczne życzenia, prezentu: ubezpieczenia ochronnego.

MetLife proponuje objęcie całej rodziny pakietem MultiOchrona. To ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wzbogacone o pakiet pomocy powypadkowej, zapewniające, oprócz wypłaty świadczeń pieniężnych, dostęp do 176 usług medycznych oraz całodobową pomoc konsultanta. Ochrona obowiązuje nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Nikt nie chce, aby na drodze spełnienia jego marzeń stanęły jakieś przeszkody. MetLife MultiOchrona to ubezpieczenie, które zapewnia natychmiastową i kompleksową ochronę w razie nieprzewidzianych sytuacji, jakimi są nieszczęśliwe wypadki. Warto dodać, że klienci zawierający umowę nie muszą wypełniać żadnych ankiet medycznych czy przeprowadzać badań.– wyjaśnia Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów w MetLife. – Tworząc to rozwiązanie przyświecała nam idea, aby ubezpieczenie było kompleksowe i chroniło klientów w możliwie najszerszy sposób – dodaje Bożena Trzaska.

To, co wyróżnia polisę na tle innych ofert to rosnąca suma ubezpieczenia. Jej wartość wzrasta corocznie od 2. do 6. roku trwania umowy o kwotę równą 10% początkowej sumy ubezpieczenia, natomiast składka pozostaje niezmienna.

MetLife MultiOchrona dostępne jest w wersji indywidualnej i rodzinnej. Wariant indywidualny, przy składce jedynie za osobę dorosłą, obejmuje ochroną także wszystkie dzieci samotnie wychowywane  przez rodzica aż do ukończenia przez nich 21 lat. Wersja rodzinna ma szerszy zakres i oprócz ubezpieczonego obejmuje ochroną małżonka lub partnera, jak również wszystkie dzieci, które są na ich utrzymaniu aż do ukończenia 21 lat. Warto podkreślić, że składka w pakiecie rodzinnym jest niezależna od liczby dzieci.

Ubezpieczenie może nie jest prezentem pierwszego, spontanicznego wyboru i pewnie rzadko kiedy znajduje się na liście do Mikołaja, jednak jest wyrazem troski i ochrony najbliższych w razie nieprzewidzianych zdarzeń. – dodaje Bożena Trzaska.

MetLife MultiOchrona jest dostępna u wybranych partnerów i agentów MetLife na terenie całego kraju.

źródło: MetLife