Bezpieczeństwo na stoku i w codziennym życiu

Ostatnie tygodnie zimy sprzyjają wyjazdom na narty. Aby czuć się bezpiecznie zarówno w trakcie zimowych szaleństw, jak i na co dzień, warto rozważyć zakup długoterminowej polisy ochronnej, tym bardziej że w lutym MetLife przygotowało 10% rabat na zakup pakietu MultiOchrona. Obniżona cena dotyczy nie tylko pierwszej składki, ale całego okresu trwania ubezpieczenia.

MetLife MultiOchrona to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wzbogacone o pakiet pomocy powypadkowej, zapewniające, oprócz wypłaty świadczeń pieniężnych w przypadku różnych zdarzeń, m.in. pobytu w szpitalu, złamania, inwalidztwa, dostęp do 176 usług medycznych oraz całodobową pomoc konsultanta. Ochrona obowiązuje na całym świecie, a także na stokach narciarskich.

Planując wyjazd na narty warto rozważyć zakup odpowiedniego ubezpieczenia. Polisy turystyczne nie zawsze chronią osoby uprawiające sporty zimowe. Niektóre z nich wymagają rozszerzenia ochrony i konieczności zakupu dodatkowej umowy. MetLife MultiOchrona to ubezpieczenie, które obejmuje ochroną klienta na co dzień, a także podczas wyjazdów i szaleństw również na stoku. – wyjaśnia Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów w MetLife

W lutym MetLife przygotowało ofertę specjalną na zakup pakietu MultiOchrona. Ubezpieczenie dostępne jest w cenie o 10% niższej, a zniżka ta obejmuje cały okres trwania ubezpieczenia, czyli nawet do 75 roku życia Klienta.

Klienci zawierający umowę nie muszą wypełniać żadnych ankiet medycznych czy przeprowadzać badań. Dodatkową korzyścią produktu jest rosnąca suma ubezpieczenia. Jej wartość wzrasta corocznie od 2. do 6. roku trwania umowy o kwotę równą 10% początkowej sumy ubezpieczenia, natomiast składka pozostaje niezmienna. Oznacza to, że im dłużej klient posiada to ubezpieczenie, tym chroniony jest na wyższe kwoty świadczeń, aż do 150% wartości początkowej, przy czym składka pozostaje na poziomie z dnia zawarcia umowy. Dodatkowo, troszcząc się o naszych klientów, proponujemy w miesiącu lutym, czyli w czasie zwiększonej aktywności sportowej i wielu wyjazdów pakiet w bardziej przystępnej cenie, już od 36 zł miesięcznie. – dodaje Bożena Trzaska. – Co więcej, dzięki współpracującej z nami firmie assistance, nasi klienci otrzymują całodobowy dostęp do konsultanta, który nieodpłatnie zorganizuje dla nich wizyty u lekarzy, proces rehabilitacji, dostawę lekarstw i sprzętu rehabilitacyjnego, badania ambulatoryjne, także rezonans magnetyczny, czy też tomografię komputerową i wiele innych usług medycznych.

Pakiet MultiOchrona dostępny jest w dwóch wariantach: indywidualnym i rodzinnym. Wariant indywidualny, przy składce jedynie za osobę dorosłą, obejmuje ochroną także wszystkie dzieci wychowywane przez samotnego rodzica, aż do ukończenia przez nie 21 lat. Wersja rodzinna ma szerszy zakres i oprócz ubezpieczonego obejmuje ochroną małżonka lub partnera, jak również wszystkie dzieci, które są na ich utrzymaniu, aż do ukończenia przez nie 21 lat. Warto podkreślić, że składka w pakiecie rodzinnym jest niezależna od liczby dzieci i nie wzrasta wraz z ich liczbą.

źródło: MetLife