BGŻ BNP Paribas zaprasza startupy na kolejne spotkanie z ekspertami

Bank BGŻ BNP Paribas poszukuje startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, tym razem umożliwiających proste i przyjazne generowanie umów kredytowych dla obszaru SME. Eksperci Banku z Zespołu Cyfrowej Transformacji zapraszają obiecujące startupy już 9. sierpnia br., w ramach tzw. Office Hours, na warszawską Pragę do przestrzeni Startberry. 

– Podczas zbliżających się Office Hours chcemy spotkać się ze startupami, które mogą nas wesprzeć m.in. w wypracowaniu nowego podejścia do generowania umów kredytowych, ich tworzenia, modyfikacji oraz wersjonowania. Zależy nam również na rozwiązaniach umożliwiających zarządzanie dalszym obiegiem wygenerowanych dokumentów – mówi Izabela Fotyga, dyrektor Biura Produktów Kredytowych MSP w Banku BGŻ BNP Paribas. – Chcę również podkreślić, że organizowane przez nas spotkania wykraczają poza standardowe relacje, stanowią niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń i wiedzy eksperckiej. Warto z tego skorzystać, dlatego serdecznie zapraszamy młode i ambitne firmy, które chcą rozwinąć swoją działalność i pozyskać dużego partnera biznesowego – mówi Izabela Fotyga, dyrektor Biura Produktów Kredytowych MSP w Banku BGŻ BNP Paribas. 

Podobnie jak w przypadku dotychczasowych spotkań, Bank BGŻ BNP Paribas poszukuje zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego proponowane przez nie rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku. Najlepsze mają szansę na wdrożenie. Każda z wybranych firm będzie miał 45 minut na zaprezentowanie swojej technologii. W rozmowach ze startupami wezmą udział managerowie z departamentu MSP Banku BGŻ BNP Paribas.

Office Hours są elementem „Kodeksu Współpracy ze Startupami”, w ramach którego Bank BGŻ BNP Paribas uprościł procedury pozyskiwania nowoczesnych rozwiązań technologicznych od startupów. Szczegóły procesu są dostępne na stronie: www.bgzbnpparibas.pl/startupy

Do tej pory odbyło się 7 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: m.in.: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR.

Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, proszone są o przesyłanie zgłoszeń do 31-go lipca br. na adres: startupy@bgzbnpparibas.pl