Bilety na mecz Polska-Słowenia nagrodą dla użytkowników bankowości mobilnej Alior Banku

Ruszył konkurs promujący korzystanie z aplikacji mobilnej Alior Banku. Nowi użytkownicy mają możliwość udziału w konkursie, w którym do wygrania jest sto biletów na mecz kwalifikacji do mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej Polska-Słowenia.

19 listopada br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się rewanżowy mecz drużyny Polski ze Słowenią. Będzie to ostatni mecz Polaków w grupie w ramach eliminacji do Euro 2020, które po raz pierwszy odbędzie się w trzynastu miastach-gospodarzach.

Z tej okazji Alior Bank, jako główny partner reprezentacji, zorganizował konkurs. Każdy, kto do 28 października aktywuje aplikację Alior Banku i dokona choćby jednej transakcji mobilnej na min. 10 zł, może wziąć udział w rywalizacji o wejściówki. Na stronie konkursu należy wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie: „Co zyskujesz dzięki aplikacji mobilnej Alior Bank za granicą?”. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze te najbardziej kreatywne.

Alior Bank dołączył do grona oficjalnych sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski w 2014 roku. W związku z przedłużeniem umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej firma pełni miano Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski do końca 2022 roku.

Konkurs ma na celu popularyzację bankowości mobilnej wśród klientów banku. Aplikacja dostępna jest w trzech językach: polskim, angielskim lub rosyjskim. Dodatkowo oferuje takie możliwości, jak założenie pierwszego i kolejnych kont osobistych, oszczędnościowych oraz walutowych, otwarcie lokaty czy złożenie wniosku o limit w koncie i pożyczkę.

Strona konkursowa: http://wygrajbilet.aliorbank.pl.