Biznes Akademia MSP Banku BGŻ BNP Paribas – spotkanie dla przedsiębiorców w Lublinie

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza małych i średnich przedsiębiorców z Lublina i okolic na bezpłatne spotkanie w ramach Biznes Akademii. Podczas tegorocznych warsztatów poruszane będą tematy związane z trendami makroekonomicznymi oraz wyzwaniami, jakie czekają na przedsiębiorców w 2018 r. Gościem specjalnym spotkania będzie Prof. Marek Belka.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Biznes Akademii Banku BGŻ BNP Paribas jest „Przedsiębiorca w zmieniającym się świecie”. Biorąc pod uwagę istotne zmiany prawne, jakie czekają na przedsiębiorców w 2018 r., podczas organizowanych spotkań, eksperci Banku BGŻ BNP Paribas odpowiedzą na pytania dotyczące zmian związanych m.in. z przepisami o ochronie danych osobowych, w prawie podatkowym i przepisach prawnych dotyczących zmian dla przedsiębiorców. Ponadto, uczestnicy spotkania zapoznają się m.in. z potencjalnymi scenariuszami na 2018 rok, nie tylko w kontekście gospodarczym, ale i geopolitycznym, które mają coraz większy wpływ na rynki i skutki dla lokalnego biznesu.

Ostatnie już spotkanie w ramach tegorocznej Biznes Akademii odbędzie się w Lublinie już 27 marca w Hotelu Alter. Spotkania dla przedsiębiorców z Lublina poprowadzi dr Małgorzata Bonikowska z Centrum Stosunków Międzynarodowych. Ponadto, uczestnicy Biznes Akademii wezmą udział w warsztacie z ekspertami Banku, tzw. case’owisku biznesowym, polegającym na rozwiązaniu trudnych “przypadków” i wybieraniu najlepszego scenariusza dla firmy, nie tylko w zakresie finansowania.

Biznes Akademia ma na celu wpieranie przedsiębiorców w podnoszeniu ich efektywności na rynkach lokalnych i zagranicznych. Dzięki sesjom plenarnym prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, przygotowanym specjalnie z myślą o problemach MSP, przedsiębiorcy zdobędą widzę teoretyczną na temat strategicznego zarządzania firmą. Podczas warsztatów będą mieli okazję do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a także do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Warsztaty w ramach Biznes Akademii odbywają się od  2013 roku. Od tego czasu w spotkaniach wzięło udział ponad 600 przedsiębiorców.

Warsztaty w ramach tegorocznej edycji Biznes Akademii odbyły się już w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku oraz Katowicach.