BNP Paribas Talks z kolejnym cyklem tematycznym – Bank Zielonych Zmian

W kwietniu Bank BNP Paribas zagościł w serwisie Spotify, gdzie regularnie publikuje podcasty z wyjątkowymi osobami. Tematyka nagrań obejmuję sztukę, finanse, biznes, świat digitalu. Od dzisiaj Bank poruszy także tematy odpowiedzialnej konsumpcji i zrównoważonego stylu życia. 

Nowy cykl narodził się w ramach bankowego programu Bank Zielonych Zmian. Podczas II edycji programu BNP Paribas poruszy tematy związane m.in. z odpowiedzialnym planowaniem zakupów w czasie ograniczonej mobilności i przerwanych łańcuchów dostaw, zrównoważonego rolnictwa, odpowiedzialnej mobilności i turystyki, a także planowania zakupów z troską o środowisko naturalne.

Już dzisiaj na stronie stronie Banku talks-bnpparibas.pl oraz w serwisie Spotify na kanale BNP Paribas Talks: spotify.com zachęcamy do odsłuchania dwóch pierwszych podcastów z serii Bank Zielonych Zmian.

W pierwszym z nich Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę w rozmowie z dziennikarką Małgorzatą Grzegorczyk opowiada jak susza wpłynie na tegoroczne zbiory oraz czy na suszy można zarobić.

Do kolejnego podcastu zaprosiliśmy aktorkę – Orinę Krajewską, która odpowiada na pytania Justyny Piszczatowskiej dziennikarki portalu green-news.pl w kontekście dbania o planetę w dobie COVID-19.