BNP Paribas Wealth Management w Polsce po raz kolejny z szansą na nagrodę Euromoney za bankowość prywatną

BNP Paribas Wealth Management w Polsce kolejny już raz został nominowany w prestiżowym, corocznym konkursie brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney na najlepszą jakość świadczonych usług bankowości prywatnej. W tym roku głosy na Bank można oddawać za pośrednictwem strony euromoney.com do 11 października br.

Głosowanie jest podzielone na dwie części: Nominacje i Perspektywa rynku. W pierwszej z nich głosy posłużą do stworzenia rankingu oraz wyłonieniu banku, który oferuje najlepsze usługi. Druga część zawiera pytania dotyczące najnowszych osiągnieć na rynku i mają charakter opiniodawczy.

BNP Paribas Wealth Management w Polsce ma już na swoim koncie wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie. Nagrodę, na początku 2019 roku podczas uroczystej gali w Londynie, odebrała Beata Majewska, Dyrektor Departamentu Wealth Management w Banku BNP Paribas.

Nagrody Euromoney Private Banking Survey są przyznawane od 2002 roku za wybitne osiągnięcia w świecie finansów i są jednymi z najważniejszych wyróżnień w branży bankowej. Nagrody za bankowość prywatną przyznawane są poprzez głosowanie specjalistów zarządzających majątkiem. Eksperci oceniają zakres świadczonych usług, relacje z klientami, ofertę produktową, standardy jakości oraz wyniki finansowe. Częścią oceny jest także głosowanie uczestników na wybranego kandydata, który uważany jest za wiodącego i najlepszego na rynku. Podczas wyłaniania zwycięzców analizowane są najlepsze banki z ponad 100 krajów.