„Chwyć swój plan za rogi” i już dziś zrealizuj go z Bankiem BGŻ BNP Paribas

Ile razy zdarzyło się, że przekładaliśmy realizację naszych planów na lepszy czas, a ten wciąż nie nadchodził? Podobnie jest w przypadku noworocznych postanowień, początkowo kieruje nami ogromny zapał, ale gorzej jest z ich realizacją. Dlatego ten rok warto zamknąć inaczej niż zwykle i zacząć nowy rok ze zrealizowanymi postanowieniami. Z nisko oprocentowanym kredytem gotówkowym „Postanowione i spełnione” Banku BGŻ BNP Paribas, klienci mogą od razu zrealizować swój plan, nie martwiąc się o domowy budżet przed świętami, ponieważ spłata pierwszej raty odłożona jest na przyszły rok. Oferta jest dostępna do 7. stycznia 2018 roku włącznie. 

– Poprzez najnowszą kampanię reklamową kredytu gotówkowego chcemy zachęcić ludzi do podjęcia zdecydowanej  postawy wobec zadań, które odłożyli i mają obawy przed ich realizacją stąd wykorzystanie popularnego powiedzenia „chwyć byka za rogi”, które mocno motywuje do działania – mówi Piotr Machel, dyrektor Pionu Komunikacji Banku BGŻ BNP Paribas. – Nowa oferta kredytowa umożliwia klientom natychmiastowe działania, dzięki niemu mogą od razu „chwycić swój plan za rogi” i zrobić to, co postanowili – przeznaczyć kredyt na dowolny cel, w tym np. realizację swojego hobby, zimowy wyjazd narciarski, a także spłatę zobowiązań kredytowych w innych bankach – dodaje Piotr Machel.

Kredyt gotówkowy „Postanowione i spełnione” oferuje klientom niskie oprocentowanie 5,9 proc. (RRSO 10,66 proc.) oraz odroczoną spłatę pierwszej raty. Wysokość kwoty kredytu wynosi od 2000 do 30 000 zł, a okres kredytowania obejmuje czas od 6 do 83 miesięcy. Aby otrzymać kredyt na powyższych warunkach, należy złożyć wniosek kredytowy do 7. stycznia 2018 roku włącznie.

Kampania reklamowa Banku BGŻ BNP Paribas potrwa do połowy grudnia br. i obejmie telewizję, Internet oraz materiały POS i BTL. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Publicis, natomiast za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Havas Media. Za działania w social mediach odpowiada DDB Tribal, a za planowanie i zakup mediów internetowych Sales@More.

RRSO to rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona dla reprezentatywnego przykładu. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 17 634 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 833,95 zł, oprocentowanie stałe 5,90 proc. w skali roku, całkowity koszt kredytu 5 199,95 zł (w tym: prowizja 2 098,45 zł, odsetki 3 101,50 zł), 60 miesięcznych rat: 59 rat równych po 380,57 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 380,32 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23 października 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.