Deutsche Bank Polska partnerem konkursu Wizjonerzy 2015

Deutsche Bank Polska już po raz trzeci został partnerem konkursu „Dziennika Gazety Prawnej” Wizjonerzy, w ramach którego nagradzane są wiodące postaci polskiego i międzynarodowego biznesu. Nagrody zostały wręczone podczas Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie. Zgodnie z ideą konkursu docenieni zostali liderzy, którzy z odwagą realizują innowacyjne pomysły biznesowe, wprowadzając w życie przełomowe projekty i przedsięwzięcia.

Nagrody w konkursie Wizjonerzy przyznawane są menadżerom, których wyróżniają nietuzinkowe idee i co najważniejsze umiejętności ich realizacji, przekładające się na sukces. Kandydatów mogły zgłaszać organizacji biznesowe, przedstawiciele mediów i same firmy. Ich oceny dokonała Kapituła w skład której weszli między innymi: Beata Binek – prezes Polskiego Instytutu Dyrektorów, Henryka Bochniarz – prezydent Konfederacji Lewiatan oraz Leszek Niemycki – Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska. W czwartej już edycji konkursu polskim przedsiębiorcom wręczono pięć statuetek.

Laureaci konkursu Wizjonerzy 2015:

  • Rafał Brzoska, Prezes Zarządu, Grupa Kapitałowa Integer.pl SA
  • Andrzej K. Koźmiński, Prezydent, Akademia Leona Koźmińskiego
  • Cezary Kozanecki, Prezes Zarządu, Synektik
  • Leszek Gierszewski, Prezes Drutex SA
  • Jerzy i Adam Krzanowscy, Współwłaściciele, Nowy Styl Group

Bezpośrednio po uroczystości wręczenia nagród Wizjonerzy odbył się panel dyskusyjny zatytułowany „Wartość firmy. Ile wizjoner zaryzykuje dla biznesu” z udziałem laureatów nagrody i członków Kapituły. W debacie wziął udział również Leszek Niemycki, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska.

Jak podkreśla Wiceprezes Deutsche Bank Polska każdą wizję można zrealizować jeśli mamy do czynienia z liderem, który ma charyzmę, biznesową intuicję i idealne wyczucie doboru takich współpracowników, którzy będą w stanie wesprzeć jego idee w jedyny, niepowtarzalny sposób. Wizjoner to po porostu ciekawa osoba obdarzona wrodzoną kreatywnością i wnikliwą umiejętnością obserwacji zmieniającego się świata. Do takich osób należą bez wątpienia tegoroczni Laureaci konkursu.

źródło: Deutsche Bank Polska