Diners Club Polska wprowadza bezpłatną kartę kredytową z atrakcyjnym oprocentowaniem – 5,76 proc. w skali roku

Karta Diners Club Partner to nowy, bezpłatny instrument płatniczy dostępny dla klientów indywidualnych. Posiadacze kart mogą skorzystać z jednego z najniżej oprocentowanych kredytów – jedynie 5,76 proc. w skali roku. Dodatkowo, mają oni do dyspozycji okres bezodsetkowy – nawet do 59 dni, także w przypadku wypłat gotówki z bankomatów.

Diners Club Polska wprowadza nową kartę kredytową Diners Club Partner, skierowaną do klientów indywidualnych. W ramach oferty dostępne jest finansowanie na atrakcyjnych warunkach – tylko 5,76 proc. w skali roku, co jest jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku. Kartę można zamówić i korzystać z niej do dokonywania płatności bezgotówkowych bez żadnych dodatkowych opłat.

Dostosowujemy ofertę do oczekiwań i potrzeb naszych klientów, którzy od dłuższego czasu płacą naszymi kartami za te codzienne, jaki i okazjonalne zakupy, m.in. na potrzeby wyposażenia domu, przygotowania do trybu pracy zdalnej. Dlatego, oprócz systematycznego rozszerzania akceptacji, postanowiliśmy wprowadzić instrument płatniczy odpowiadający na potrzeby nowej rzeczywistości, który dostępny jest bez żadnych dodatkowych opłat i posiada dogodne warunki kredytowania

– mówi Paweł Pomianowski, Dyrektor Generalny Diners Club Polska.

Oczywiście klienci będą nadal mieli możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza usług dodanych jakie oferujemy, jednak poza  pakietem karty, dzięki czemu jest ona bezpłatna. Posiadacz karty, zawsze kiedy zechce, będzie mógł wykupić atrakcyjne ubezpieczenie w podróży krajowej lub zagranicznej, czy też skorzystać z saloniku na lotnisku za dodatkową opłatą

– dodaje.

Tani kredyt z odroczoną spłatą

Diners Club Partner jest kartą kredytową z odroczonym terminem spłaty  do 59 dni. Każdemu jej posiadaczowi przyznawany jest odpowiedni limit wydatków, do wysokości którego można posługiwać się kartą, a dzięki odroczonemu terminowi spłaty klienci otrzymują  możliwość finansowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów nawet przez blisko dwa miesiące. Dopiero po upływie tego czasu rozpocznie się naliczanie oprocentowania. Taka funkcjonalność może okazać się szczególnie pomocna np. w przypadku nagłych lub większych wydatków. Warto podkreślić, że okres bezodsetkowy dotyczy również wypłat gotówki, co jest wyjątkiem nie tylko w skali kraju. Posiadacze kart Diners Club Partner mają również możliwość spłaty innych zobowiązań kredytowych w ramach dostępnego w niej limitu.

Jesienne promocje w Diners Club

Do końca października inne karty wydawcy można zamówić w specjalnej promocji, przygotowanej w ramach Tygodnia Płatności Bezgotówkowych. Osoby, które złożą do tego czasu wniosek o kartę Diners Club Klasyczną lub LOT zostaną zwolnione z pierwszej opłaty rocznej. Natomiast w przypadku prestiżowej karty Premium Vintage opłata będzie obniżona o połowę, do 500 zł. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni oraz firmy.

Powszechna akceptacja

Kartami Diners Club można płacić w większości największych sieci detalicznych, m.in. Auchan, Carrefour, Lidl, Żabka, Pepco, Castorama, IKEA, Leroy Merlin, sieciach aptek Ziko, Dr Max, DOZ oraz stacjach benzynowych – Orlen, Lotos, BP, Shell czy Amic Energy. Wśród akceptantów są także największe marki technologiczne oraz e-commerce, jak Amazon, AliExpress czy Uber. Kartami Diners Club można zapłacić również za bilety komunikacji miejskiej – w serwisach online i aplikacjach.