Dodatkowe 6 miesięcy bez opłat za dzierżawę terminala w Santander Bank Polska S.A.

W Santander Bank Polska S.A. wystartowała promocja „Dostałem Szóstkę” skierowana do przedsiębiorców. Z promocji zwalniającej klientów z opłaty za korzystanie z terminala przez 6 miesięcy mogą skorzystać zarówno osoby które przystąpiły do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa”, jak i przedsiębiorcy, którzy nie spełniają warunków programu. Promocja obowiązuje do 31 października 2018 r.

– Ofertę terminali POS stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach i ich potrzebach. Z jednej strony oferujemy naszym Klientom niezawodne i proste w obsłudze terminale. Z drugiej strony, traktujemy promocję „Dostałem Szóstkę” jako dodatkowy ukłon w ich stronę, dzięki któremu mogą korzystać z terminali bez opłat za dzierżawę nawet przez 18 miesięcy. Wraz z możliwością posiadania rachunku firmowego bez opłat, to gotowy przepis na udaną współpracę z Bankiem – mówi Piotr Termena, menedżer rozwoju biznesu w Santander Bank Polska.

Dodatkowe 6 miesięcy bez opłaty za terminal

Dzięki promocji, uczestnicy programu Polska Bezgotówkowa będą mogli korzystać z darmowej dzierżawy terminala przez 18 miesięcy – 12 miesięcy w ramach programu i dodatkowe 6 miesięcy w ramach promocji „Dostałem Szóstkę” w Santander Bank Polska S.A. Przedsiębiorcy, którzy nie spełniają warunków programu będą mogli korzystać z terminala bez opłat przez 6 miesięcy, o ile posiadają rachunek firmowy w Santander Bank Polska S.A. i podpiszą lub przedłużą umowę o akceptację kart płatniczych. W ramach stałej oferty Banku, klienci nie ponoszą również opłat za prowadzenie Firmowego Konta Godnego Polecenia przy założeniu realizacji miesięcznych przelewów na ZUS w wysokości min. 200 zł.

Więcej korzyści w pakiecie

Oprócz oferty dostosowanej do potrzeb przedsiębiorców i darmowej dzierżawy terminala, w ramach promocji istnieje możliwość korzystania z darmowego narzędzia iMerchantConnect, które umożliwia monitorowanie sprzedaży, a także szybki dostęp online do faktur, szczegółowych raportów i zestawień transakcji.

Więcej szczegółowych informacji o ofercie terminali POS i promocji „Dostałem Szóstkę” znaleźć można na stronie internetowej banku.
Organizatorami promocji „Dostałem szóstkę” jest Santander Bank Polska S.A. oraz Elavon Financial Services Designated Activity Company. Promocja trwa do 31.10.2018 r. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem 61 885 1550 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 18.09.2018.