Dodatkowe bankomaty Euronet w sezonie zimowym

Od połowy grudnia 2019 roku w popularnych, zimowych ośrodkach turystycznych staną dodatkowe bankomaty Euronet Polska. Sezonowe urządzenia właściciela największej, niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów w Polsce znajdą się m.in. w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej oraz Krynicy Zdrój. Dodatkowe maszyny Euronet Polska będą dostępne do końca marca 2020 roku.

Turyści, spędzający zimowy urlop w popularnych ośrodkach narciarskich w Polsce, już od kilku lat mają ułatwiony dostęp do gotówki w sezonie, dzięki dodatkowym bankomatom Euronet Polska.  Na podstawie naszych analiz wiemy, że podczas zimowego wypoczynku gotówka pozostaje popularnym środkiem płatności. W wielu miejscach, np. wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, parkingach czy punktach gastronomicznych, jest jedynym akceptowanym środkiem płatności. Dodatkowo, wielu naszych klientów wybiera taki rodzaj transakcji, ze względu na większą kontrolę nad wydatkami. Łatwo dostępne bankomaty pozwolą naszym klientom w pełni korzystać z wypoczynku, bez konieczności szukania miejsca, gdzie będą mogli wypłacić środki – podkreśla Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

Euronet Polska tymczasowe bankomaty udostępnia w najpopularniejszych ośrodkach wypoczynkowych zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. W tym roku z udogodnienia w dostępie do gotówki będą mogli skorzystać turyści spędzający zimowy urlop w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Małym Cichym, Suchym, Dusznikach Zdroju, Karpaczu, Świeradowie Zdroju, Szklarskiej Porębie, Krynicy Zdroju, Szczyrku, Czarnej Górze, oraz Wiśle.
Tymczasowe urządzenia posiadają takie same funkcje jak bankomaty całoroczne. Umożliwiają wypłatę gotówki, a także dostęp do szeregu usług i produktów, takich jak Przekaz Bankomatowy, Wpłata darowizn, Doładowanie GSM czy kody cyfrowe do popularnych serwisów rozrywkowych.

Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów. Zarządza siecią ponad 7,6 tys. urządzeń zlokalizowanych na terenie całego kraju.