Bank BGŻ BNP Paribas: DOŁĄCZ DO WE ARE TENNIS FAN ACADEMY

4-6 marca br. w hali Gdynia Arena odbędą się rozgrywki Grupy Światowej Pucharu Davisa Polska – Argentyna. Dla prawdziwych fanów tenisa, którzy chcą wspierać polską reprezentację, Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalny konkurs. Nagrodą jest udział w elitarnej We Are Tennis Fan Academy.

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął rekrutację do We Are Tennis Fan Academy. Zadaniem 50-osobowego zespołu będzie wspieranie zawodników podczas meczu Pucharu Davisa Polska – Argentyna. Członkowie Fan Academy wezmą udział w intensywnym kursie zagrzewania do walki tenisistów, otrzymają bilety na mecze, zakwaterowanie w hotelu w Gdańsku oraz zestaw gadżetów kibica.

Po raz pierwszy w historii polskiego tenisa, Polacy zagrają w Grupie Światowej Davis Cup by BNP Paribas. To dla nas doskonała okazja do propagowania tenisa w Polsce. Dlatego tworzymy zespół prawdziwych kibiców tenisa, którzy będą zagrzewać polską reprezentację do gry podczas rozgrywek Pucharu Davisa. Przed nami trzy dni wyjątkowych sportowych emocji. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie – powiedział Karol Kamas, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej w Banku BGŻ BNP Paribas.

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać film, w którym zgłaszająca osoba w sposób kreatywny przedstawi swoją reakcję na wygraną reprezentacji Polski w meczu z Argentyną.

Więcej informacji na temat konkursu organizowanego wspólnie z Polskim Związkiem Tenisowym na stronie: www.fanacademy.pl orazwww.facebook.com/bgzbnpparibas.

BNP Paribas jest sponsorem tytularnym Davis Cup by BNP Paribas.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas