Edenred w programie Mastercard Bezcenne Chwile: posiadacze kart przedpłaconych Edenred mogą już otrzymywać nagrody za bezgotówkowe zakupy

Edenred, firma oferująca rozwiązania i narzędzia cyfrowe w obszarze motywacji i zaangażowania pracowników oraz budowania lojalności w biznesie, dołączyła do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Od teraz każda transakcja kartą przedpłaconą Edenred zarejestrowaną w programie jest nagradzana i przybliża użytkownika do realizacji wymarzonej nagrody.

Użytkownicy kart przedpłaconych Edenred mogą dołączają do programu na stronie https://bezcennechwile.pl/, gdzie mogą wybrać swój cel z szerokiego katalogu nagród, podzielonego na 8 kategorii związanych z różnymi pasjami, takimi jak: film, muzyka, sport, rozrywka, podróże, kulinaria, zakupy i pomaganie. Od tej pory każda płatność zarejestrowaną kartą Mastercard pozwala użytkownikowi być bliżej realizacji swojego marzenia. Najszybciej do nagrody przybliżają zakupy u partnerów programu, wśród których znajduje się już ponad 70 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe jak Carrefour, Circle K, RTV Euro AGD, Cinema City czy Douglas. Tylko przez ostatni rok do grona partnerów dołączyli m.in. Empik, FreeNow, Storytel czy HBO GO.

Dodatkowe korzyści na święta

Firmy, które zdecydują się na przekazanie swoim pracownikom kart podarunkowych Edenred w ramach świątecznych prezentów, zyskują dodatkową korzyść – punkty o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile. Ponadto użytkownicy kart mogą czerpać korzyści z programu, realizując swoje pasje, wśród których jest także pomaganie innym.

”W świecie digitalizacji nie bez znaczenia pozostają programy lojalnościowe i platformy online, które użytkownikom kart płatniczych Mastercard dają możliwość otrzymania nagród za zakupy i realizowania marzeń, a przy okazji korzystania z dodatkowych bonusów w ich ulubionych sklepach. Dysponując dodatkowo kartami przedpłaconymi Edenred skala korzyści dla użytkowników wzrasta, i tym kierowaliśmy się dołączając do jednego z największych programów lojalnościowych na świecie” – powiedziała Sylwia Bilska, General Manager w Edenred Polska.

„Cieszymy się, że do programu Bezcenne Chwile dołączyła firma Edenred. To nasz pierwszy partner finansowy spoza sektora bankowego, co pokazuje, jak atrakcyjnym i wszechstronnym rozwiązaniem jest platforma Mastercard Bezcenne Chwile. Każdemu wydawcy kart daje ona możliwość stworzenia swojej wersji programu, dostosowanego do jej specyficznych potrzeb, komplementarnych rozwiązań lojalnościowych, a także oczekiwań klientów – mówi Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe.

Oferta dopasowana do potrzeb konsumenta

Program Bezcenne Chwile jest skierowany do posiadaczy kart Mastercard i Maestro wydanych w Polsce przez uczestniczące w programie banki i innych wydawców kart. Użytkownik programu nie musi nosić w portfelu osobnych kart lojalnościowych poszczególnych detalistów – wystarczy, że ma przy sobie kartę płatniczą, którą płaci za zakupy. Cechą wyróżniającą program są oferty specjalne dopasowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta. Oprócz wyjątkowych nagród, które niejednokrotnie są spełnieniem życiowych marzeń, jak oglądanie na żywo meczu UEFA Champions League czy wejście za kulisy festiwali muzycznych, w katalogu znajdują się też tak popularne pozycje jak vouchery na paliwo czy bilety do kina.

W nowej odsłonie programu Bezcenne Chwile Mastercard stawia na wyjątkowe doświadczenia, bezcenne przeżycia oraz dopasowanie do indywidualnych preferencji, tak aby każda transakcja zbliżała konsumenta do realizacji jego życiowych pasji. Jak wynika bowiem z najnowszego badania[1] przeprowadzonego na zlecenie Mastercard, 66% Polaków posiada swoją ulubioną pasję. 97% ankietowanych przyznało, że daje im ona poczucie radości, a dla 90% respondentów pozwala ona się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Program jest podzielony na dwa segmenty – Standard i Premium – a o przynależności do jednego z nich decyduje wartość wydatków uczestnika.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://bezcennechwile.pl/.