ERGO Hestia wspiera nowe agencje ubezpieczeniowe: Rusza projekt ARGO

Dzięki projektowi ARGO przedsiębiorczy i kreatywni młodzi ludzie otrzymają szansę wejścia do branży ubezpieczeniowej. ERGO Hestia w ramach wsparcia nowego biznesu zapewni m.in. mentoring, szkolenia a przez cały okres trwania projektu aż 30 tysięcy złotych dofinansowania na rozwój biznesu.

Nowa odsłona projektu ARGO prowadzonego przez Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia rusza dokładnie w połowie grudnia 2015 roku. Jego głównym założeniem jest wsparcie Argonautów nieocenionym doświadczeniem i konkretnym dofinansowaniem. Uczestnicy projektu ARGO po jego ukończeniu będą mieli duże szanse na zostanie cenionym przedsiębiorcą oraz na otwarcie i rozwinięcie nowoczesnej i jednocześnie zyskownej agencji ubezpieczeń.

– Wiemy jakim wyzwaniem jest budowanie własnej firmy od początku, w dodatku na dynamicznie zmieniającym się rynku ubezpieczeń – mówi Anna Buchalska-Malińska, koordynator projektu z ramienia ERGO Hestii. W związku z tym każdemu Argonaucie zapewniamy wsparcie w rozwijaniu biznesu poprzez pomoc i opiekę mentora. To bardzo ważne na początku zawodowej kariery w nowym środowisku. Mentorami będą doświadczeni pracownicy ERGO Hestii, którzy pomogą wchodzącym na rynek młodym przedsiębiorcom. Ich zadaniem będzie inspirowanie i motywowanie Argonautów do działania oraz wskazywanie kierunków rozwoju – uzupełnia Anna Buchalska-Malińska.

Młodzi agenci – Argonauci otrzymają od ERGO Hestii także odpowiednie narzędzia: niezbędną wiedzę, szkolenia i dofinansowanie. Tak kompleksowa opieka powinna umożliwić uczestnikom projektu szybkie i sprawne wejście na ścieżkę kariery zawodowej w świecie profesjonalnych ubezpieczeń.

Aby jeszcze bardziej pomóc startującym przedsiębiorcom przez cały okres trwania projektu Argonauci otrzymają od nas aż 30 tysięcy złotych dofinansowania na rozwój własnego biznesu – dodaje Urszula Marcinkiewicz z zespołu projektowego ARGO.

Więcej informacji na stronie: www.argo.ergohestia.pl oraz w serwisie społecznościowym Facebook: www.facebook.com/ProjektARGO/.

źródło: Ergo Hestia