Im wyższe wpływy, tym lepsze warunki na „Wymarzonym Koncie dla Biznesu” w Raiffeisen Polbank

  • Podstawowe usługi związane z obsługą rachunku bezpłatne dla każdego klienta segmentu mikro;

  • Lepsze warunki cenowe dla firm z wyższymi wpływami na konto;

  • Dodatkowe benefity dla firm z największą transakcyjnością.

Raiffeisen Polbank docenia przedsiębiorców, którzy wspólnie z nim rozwijają swój biznes i z myślą o nich uatrakcyjnił ofertę transakcyjną. Już na start współpracy bank przygotował dla wszystkich klientów z segmentu małych przedsiębiorstw bardzo dobre warunki, m.in. udostępniając bez dodatkowych warunków bezpłatne prowadzenie rachunku. Oferta ta dostępna jest dla biznesu niezależne od jego formy prawnej. Szczególnie lojalnie bank postanowił zachować się względem klientów, którzy aktywnie korzystają z jego usług i mają wyższe wpływy na rachunek. Warunki oferty dla tych firm będą zmieniały się na lepsze wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, na zasadzie – im wyższe wpływy, tym więcej korzyści i niższa cena. Będzie się to działo automatycznie, bez potrzeby aneksowania umowy. Jednocześnie, kierując się wygodą klientów i podchodząc w sposób partnerski do współpracy z nimi, bank zostawił im pełną autonomię w zakresie wyboru tych elementów oferty, z których firmy będą chciały korzystać. Klient sam wybiera, w jaki sposób chce bankować z Raiffeisen Polbankiem, a tym samym decyduje o ofercie cenowej, z której będzie korzystał.

„Chcemy, żeby klienci traktowali nasz bank jako instytucję pierwszego wyboru. Pragniemy zachęcić ich do realizowania z nami wszystkich niezbędnych dla funkcjonowania firmy operacji bankowych, nie tylko tych podstawowych. Dlatego właśnie, przygotowując zmiany w ofercie dla segmentu małych przedsiębiorstw, postanowiliśmy nie tylko dać wszystkim klientom najważniejsze usługi za 0 zł, ale też szczególnie docenić tych, którzy mają szersze potrzeby. Lepsze warunki cenowe przyznajemy bez niepotrzebnych formalności, automatycznie. To bardzo dobra oferta i warto się jej przyjrzeć” – mówi Marcin Salamon, odpowiedzialny w Raiffeisen Polbank za ofertę dla małych firm.

Przygotowując nową ofertę bank dokładnie przeanalizował, z jakich usług najczęściej korzystają firmy i które udogodnienia mają dla nich największe znaczenie. Na podstawie wniosków z analizy przygotował następnie kompleksową ofertę, umożliwiając wszystkim klientom bezpłatne korzystanie z głównych usług służących do bieżącej obsługi rachunku. Klienci otrzymali zatem nie tylko darmowe wpłaty i wypłaty pieniędzy z wpłatomatów banku i bankomatów sieci Euronet ale również darmowe wypłaty i wpłaty gotówki w oddziałach własnych banku. Nie będą także płacić za prowadzenie konta i dostęp do rachunku przez Internet, telefon i aplikację mobilną. Będą mogli bez opłat otworzyć i prowadzić rachunek rozliczeniowo-lokacyjny z nielimitowaną liczbą przelewów wewnętrznych. Wszystkim klientom segmentu małych przedsiębiorstw bank udostępnił bezpłatny pakiet ubezpieczeń „Pomoc dla Biznesu”. W jego ramach przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc techniczną, drogową, medyczną, informacyjną i prawną oraz na firmowy serwis concierge.

Przelewy z rachunku firmowego realizowane przez bankowość internetową będą również bezpłatne – firmy z obrotami poniżej 20 tys. zł miesięcznie otrzymają pakiet 20 takich przelewów (za każdy kolejny zapłacą 1,5 zł), pakiet 40 przelewów został natomiast przygotowany dla firm z obrotami między 20 tys. a 100 tys. zł (za każdy kolejny firma zapłaci 0,90 zł). Przedsiębiorstwa z jeszcze większymi wpływami, czyli powyżej 100 tys. zł, będą mogły realizować nielimitowaną liczbę przelewów przez Internet bez dodatkowych opłat. Będą też mogły liczyć na zwolnienie z opłaty za kartę debetową.

źródło: Raiffeisen Bank Polska