Coraz więcej aut marki Volkswagen w nowoczesnym finansowaniu

W pierwszej połowie 2016 roku Volkswagen odnotował 23-procentowy wzrost liczby rejestracji nowych samochodów osobowych, kończąc pierwsze półrocze z wynikiem 20.389 egzemplarzy. Z każdym miesiącem w tym okresie rosła też popularność nowoczesnego finansowania EasyDrive.

Polacy przy zakupie nowych aut coraz chętniej korzystają z nowoczesnych form finansowania, takich jak kredyt i leasing EasyDrive. Tendencję tę potwierdzają dane sprzedażowe marki Volkswagen z pierwszego półrocza 2016 roku. Na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy po kredyt EasyDrive sięgnęło średnio 31% klientów korzystających z oferty kredytowej Volkswagen Financial Services. Z kolei leasing EasyDrive wybierał w tym okresie co trzeci klient decydujący się na leasing samochodu marki Volkswagen.

Kredyt i leasing EasyDrive oferowane przez Volkswagen Financial Services pozwalają cieszyć się nowym samochodem płacąc przy tym niskie miesięczne raty, a także zmieniać auto na nowe co trzy-cztery lata. Klienci korzystający z nowoczesnych rozwiązań EasyDrive w ramach niskich miesięcznych kosztów mogą sobie pozwolić na wyższy model czy lepsze wyposażenie samochodu niż w przypadku tradycyjnych form finansowania. Jest to możliwe, ponieważ w okresie umowy spłacana jest część ceny auta, a nie jego cała wartość. Dzięki temu miesięczna rata jest niższa w porównaniu do klasycznego kredytu lub leasingu.

źródło: Volkswagen Financial Services