300 zł premii na start z kartą kredytową w Alior Banku

Alior Bank przygotował nową promocję karty kredytowej Mastercard OK! – „300 zł premii na start z kartą kredytową”. Klienci, którzy zawnioskują o tę kartę i spełnią określone warunki, otrzymają nagrodę. Jest nią Multivoucher o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w ponad 100 sklepach, takich jak Biedronka, Zalando, IKEA, H&M czy Allegro.

Alior Bank przygotował kolejną promocję związaną z kartą kredytową Mastercard OK!. Promocja skierowana jest do klientów, którzy zawrą z Alior Bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard OK! na min. 2 tys. zł limitu kredytu. Warunkiem jest, że w dniu zawarcia umowy oraz w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o wydanie karty, nie posiadali jakiegokolwiek rachunku karty kredytowej w Alior Banku. Nagrodą w promocji jest Multivoucher o wartości 300 zł do wykorzystania w ponad 100 sklepach, takich jak Biedronka, Zalando, IKEA, H&M, Allegro i wiele innych.

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną promocję dla nowych posiadaczy kart kredytowych Mastercard OK!. To, co wyróżnia tę ofertę, to możliwość personalizacji otrzymanej nagrody. Po spełnieniu warunków promocji, klienci mogą bowiem zrealizować Multivoucher o wartości 300 zł w swoich ulubionych sklepach, wybierając je z ponad 100 sklepów biorących udział w akcji. Multivoucher.pl daje możliwość dostosowania nagrody do aktualnych potrzeb czy zainteresowań naszych klientów. Promocja ”300 zł premii na start z kartą kredytową” jest aktywna od 1 lipca br. do odwołania. Już w tym momencie widzimy dość spore zainteresowanie tą propozycją – mówi Anna Kulik, Dyrektor Działu Digitalizacji Klientów i Produktów Kredytowych, Alior Bank.

Aby otrzymać nagrodę, konieczne jest spełnienie konkretnych warunków w każdym z trzech miesięcy, zaczynając od kolejnego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy. Miesięczna suma płatności bezgotówkowych kartą musi wynosić min. 600 zł w każdym z tych trzech miesięcy. Należy także min. raz w każdym z miesięcy zalogować się do Aplikacji Alior Mobile. Po spełnieniu wymogów promocji, klient otrzyma za pomocą wiadomości SMS kod, który będzie go upoważniał do odebrania dowolnej karty podarunkowej, do wybranego przez niego sklepu. Oferty dostępne są na stronie multivoucher.pl. Z promocji można skorzystać raz.
Karta kredytowa Mastercard OK! umożliwia także uzyskanie zwrotu do 300 zł rocznie za płatności bezgotówkowe w wybranych punktach handlowo-usługowych (np. sklepy odzieżowe, restauracje, kina i inne). Podstawową zaletą tej karty jest również możliwość korzystania z okresu bezodsetkowego aż do 59 dni, dla zrealizowanych płatności kartą lub przelewów – pod warunkiem, że terminowo spłacana jest całkowita kwota zadłużenia. Dodatkowo wygodnie „na klik” w bankowości mobilnej i internetowej można rozłożyć na raty przelew z karty i płatności kartą z gwarancją stałej raty dla danego planu ratalnego. Płacąc kartą po zapisaniu jej do Programu Mastercard Bezcenne® Chwile, klient zbiera punkty i wymienia je na nagrody. Program jest dostępny z poziomu Aplikacji Alior Mobile. Wydanie karty kredytowej Mastercard OK! jest darmowe, a możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych za pomocą Apple Pay, Google Pay™, Garmin Pay, Fitbit Pay™, SwatchPAY! lub Xiaomi Pay, stanowi duże udogodnienie dla posiadaczy.
ŹRÓDŁOAlior Bank