Alior Bank: Bonus w wysokości 4 tys. zł dla klientów, którzy skorzystają z Bezpiecznego Kredytu 2 proc.

Od lipca br. Alior Bank umożliwia klientom skorzystanie z Bezpiecznego Kredytu 2 proc. w ramach programu rządowego Pierwsze Mieszkanie. Dla osób, które zdecydują się na ofertę kredytową, bank przygotował promocję, w której można otrzymać nagrodę o wartości 4 tys. zł na zakupy u partnerów promocji.

Do nowej oferty Bezpiecznego Kredytu 2 proc. Alior Bank dodał bonus w postaci vouchera/karty podarunkowej/bonu zakupowego o wartości 4 tys. zł., który będzie można zrealizować w sklepach: www.agatameble.pl, Komfort, Media Expert, RTV Euro AGD, czy Vorwerk. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie wniosku kredytowego, wraz z wyrażeniem zgód marketingowych, bezpośrednio w Oddziale Banku nie później niż do 30.11 br., podpisanie umowy kredytowej, rejestracja na dedykowanym tej promocji formularzu na stronie internetowej banku i uruchomienie Bezpiecznego kredytu 2 procent do 29.12.2023 r.

– Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty Bezpiecznego Kredytu 2 proc. w Alior Banku i sami dopełnią wszelkich formalności w banku, otrzymają powiadomienie o możliwości zdobycia nagrody. Zainteresowany promocją klient musi po podpisaniu umowy kredytowej wypełnić formularz zgłoszeniowy, zapoznać się i zaakceptować regulamin promocji i wybrać partnera, u którego zrealizuje nagrodę. Po upływie max. 20 dni od daty uruchomienia kredytu, klient otrzyma od banku kod, który będzie uprawniał go do zrealizowania zakupów wysokości 4 tys. zł w wybranej przez klienta sieci sklepów. Z vouchera/karty podarunkowej/bonu  będzie można skorzystać do końca 2024 roku – mówi Piotr Rosłan, dyrektor Działu Kredytów Hipotecznych Alior Bank.

Bezpieczny Kredyt 2 proc. wystartował 3 lipca i jest częścią programu rządowego o nazwie Pierwsze Mieszkanie. Powstał on z myślą o osobach, które planują zakup mieszkania lub budowę domu jednorodzinnego i obecnie nie posiadają własnej nieruchomości. Do wzięcia udziału w programie mogą zgłaszać się osoby do 45. roku życia, które wykazują odpowiednią zdolność kredytową i spełniają pozostałe wymogi Programu.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem promocji są dostępne na stronie internetowej Alior Banku.

ŹRÓDŁOAlior Bank