Alior Bank dla firm: 10 proc. zniżki na paliwo i brak opłat za kartę Mastercard z Plusem

Przedsiębiorcy, którzy zamówią w Alior Banku firmową kartę debetową Mastercard z Plusem, mogą skorzystać z nowych promocji. Oferta obejmuje 10 proc. zwrotu za paliwo lub inne zakupy na stacjach paliw do końca br. oraz brak opłat za korzystanie z karty debetowej Mastercard z Plusem do końca czerwca 2023 r.

Wraz z firmową kartą Mastercard z Plusem proponujemy jeszcze więcej korzyści w porównaniu ze standardową kartą debetową. To najlepiej sprzedająca się karta debetowa z naszej oferty dla biznesu. Od września ubiegłego roku korzysta z niej już prawie 15 tys. klientów. Nowe promocje to dodatkowe bonusy, którymi chcemy zachęcić kolejnych przedsiębiorców do nawiązania relacji z nami lub do szerszej współpracy

– mówi  Ewa Małecka, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku .

Promocja ,,Biznes na plusie, ceny na minusie” pozwala znacznie oszczędzać na stacjach paliw. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych z wszystkich segmentów firm. Przedsiębiorcy, którzy w czasie trwania tej promocji otworzą konto firmowe w Alior Banku z kartą Mastercard z Plusem, do końca tego roku mogą liczyć nawet na 900 zł zwrotu kosztów zakupów na stacjach paliw (moneyback), nie więcej jednak niż 150 zł miesięcznie.

Firmom, które przed startem tej promocji posiadały już rachunek w Alior Banku bez jakiejkolwiek karty debetowej firmowej i w okresie promocji zawnioskują o kartę Mastercard z Plusem, Alior Bank proponuje do 300 zł zwrotu w całym okresie promocji, maksymalnie 50 zł miesięcznie.

Warunkiem uzyskania moneybacku w ramach promocji ,,Biznes na plusie, ceny na minusie” za dany miesiąc jest realizacja w tym miesiącu transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych kartą Mastercard z Plusem na łączną kwotę minimum 500 zł oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS lub urzędu skarbowego.

Kolejną propozycją Alior Banku dla przedsiębiorców jest brak opłat za korzystanie z debetowej karty Mastercard z Plusem w ramach promocji „Karta na Plusie – edycja 2”. Mogą z niej skorzystać klienci biznesowi, którzy od 1 listopada 2021 r. do 30 czerwca 2022 r. nie posiadali w Alior Banku żadnej debetowej karty firmowej, a w okresie od 1 lipca 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. złożą wniosek o wydanie karty debetowej Mastercard z Plusem do rachunku iKonto Biznes, 4×4, Plan Biznes lub Partner.

Oprócz benefitów wynikających z promocji, posiadacze firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem zyskują również 10 proc. rabatu na subskrypcję sprzętu elektronicznego np. Iphone 13, notebooków czy tabletów od firmy WeSub oraz dostęp do wartościowych nagród w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla Biznesu. Promocja „Rabat w Rent Up dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem” trwa od 10 marca 2022 r. do 30 września 2022 r., a jej organizatorem jest WeSub S.A.

Karta Mastercard z Plusem pozwala na dokonywanie płatności na urządzeniach mobilnych, w tym ApplePay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay! i Xiomi Pay. Dzięki usłudze tokenizacji realizacja transakcji bezgotówkowych na wybranym urządzeniu mobilnym jest możliwa natychmiast po zamówieniu karty, bez konieczności oczekiwania na przesyłkę z plastikiem. Alior Bank udostępnia klientom wygodne, samodzielne zarządzanie kartą, w tym możliwość zmiany statusu, limitów transakcji oraz historii operacji w bankowości internetowej Alior Online lub BusinessPro oraz aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Szczegółowe informacje o firmowej karcie debetowej Mastercard z Plusem, w tym regulaminy promocji: ,,Biznes na plusie ceny na minusie”, ,,Karta na Plusie – edycja 2”, „Rabat w Rent Up dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem” oraz Tabele Opłat i Prowizji są dostępne w placówkach banku i na www.aliorbank.pl.

ŹRÓDŁOAlior Bank