Alior Bank podnosi oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat na dotychczasowe i nowe środki dla klientów indywidualnych

Alior Bank wychodzi z kolejną propozycją skierowaną do klientów indywidualnych. W ramach bieżącej oferty, bank podnosi oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat. Wyższe stawki dotyczą zarówno nowych środków, jak i tych już ulokowanych przez klientów banku. Część zmian weszła już w życie, pozostałe wprowadzone zostaną do 4 maja br.

Alior Bank uatrakcyjnia ofertę oszczędnościową dla klientów indywidualnych. Oprocentowanie standardowe na Koncie Oszczędnościowym od 4 maja br. wynosić będzie 0,75 proc. w skali roku. Dla klientów posiadających na Koncie Oszczędnościowym saldo wyższe niż 200 tys. zł, będzie to 1 proc. w skali roku. W ramach oferty Konta Mega Oszczędnościowego można otrzymać do 3 proc. dla nowych środków do kwoty 100 tys. zł.

 Nieustannie pracujemy nad dostosowaniem oferty produktów oszczędnościowych do zmieniających się oczekiwań klientów indywidualnych. Efektem tych prac jest atrakcyjna propozycja oprocentowania kont oszczędnościowych i lokat, zarówno pod względem wysokości wpłacanych środków, jak i czasu trwania lokat – mówi Joanna Olszewska, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w Alior Banku.

Od 6 kwietnia br. oprocentowanie lokat (stałe, w skali roku) na nowe środki wygląda następująco: 1,5 proc. na 92 dni, 2 proc. na 182 dni, 3 proc. na 365 dni oraz 3,5 proc. na 19 miesięcy. Co ważne, nie ma limitu ilości ani ograniczeń kwot w ramach tej oferty. Data weryfikacji nowych środków dla lokat oraz Konta Mega Oszczędnościowego przypada na 1.04.2022 r.

W ramach lokat standardowych , na których można ulokować dotychczas zgromadzone oraz nowe środki, bank oferuje stałe oprocentowanie, podane w skali roku: 0,8 proc. na 3 miesiące, 1 proc. na 6 miesięcy oraz 1,5 proc. na 12 miesięcy.

Szczegółowe informacje dotyczące nowej oferty, w tym Regulamin Promocji „Konto Mega Oszczędnościowe” można znaleźć pod adresem: www.aliorbank.pl

ŹRÓDŁOAlior Bank