Alior Bank przedłuża ofertę specjalną dla obywateli Ukrainy

Preferencyjne warunki korzystania z rachunków osobistych dotyczą wszystkich klientów, posiadających aktywne konto w Alior Banku i ukraińskie obywatelstwo. Polegają one na zwolnieniu z opłat miesięcznych za prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej. Promocja pojawiła się w ofercie banku chwilę po wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą, i teraz zostanie przedłużona o kolejnych 12 miesięcy, do 28.02.2024 r.

Alior Bank kontynuuje działania pomocowe dla Ukrainy, która już od ponad roku zmaga się z rosyjską agresją. Od pierwszych dni konfliktu udostępniał kolejne udogodnienia skierowane do ukraińskich klientów. Teraz, w związku z niesłabnącym zapotrzebowaniem, bank przedłuża ofertę specjalną – na kolejne 12 miesięcy. W ramach tej oferty, bank przez rok nie pobierze od obywateli Ukrainy miesięcznych opłat za prowadzenie konta oraz rozliczeń cyklicznych za obsługę karty płatniczej debetowej. Wysokość powyższych należności jest wyszczególniona w Taryfie Opłat i Prowizji dla Klientów Indywidualnych.

– Wojna w Ukrainie trwa już rok. Potrzeby tego kraju oraz jego obywateli są mniejsze niż na początku wybuchu konfliktu, ale wsparcie jest nadal konieczne. O tym należy pamiętać. Dlatego, nie rezygnujemy z oferty specjalnej, która powstała dla naszych wschodnich sąsiadów. Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej ułatwią oszczędzanie i zarządzanie finansami. Mam nadzieję, że to duże udogodnienie w tej trudnej sytuacji – mówi Krzysztof Konieczka, Dyrektor Daily Banking w Alior Banku.

Oferta obowiązuje od 01.03.2023 r. do 28.02.2024 r. i skie

rowana jest do wszystkich obywateli Ukrainy posiadających aktywny rachunek w Alior Banku. Do tej pory, ofertą specjalną zostało objętych 43 214 rachunków, z czego 22 700 założono od marca ubiegłego roku.

ŹRÓDŁOAlior Bank