Alior Bank: ruszyła kampania promująca “Kredyt ze stałą ratą”

W Alior Banku ruszyła kampania promująca “Kredyt ze stałą ratą”. W ramach tej oferty klienci mogą ubiegać się o kredyt z niezmienną ratą do spłaty aż do końca okresu kredytowania. Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w ciągu ostatnich 12. miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 200 tys. zł na okres 3 lat.

Z informacji uzyskanych od potencjalnych klientów wynika, że w kredytach liczy się dla nich najbardziej stałe oprocentowanie i świadomość, że rata nie zmieni się podczas całego procesu kredytowania. W odpowiedzi na tę potrzebę, już 19 maja br. w Alior Banku wystartowała kampania “Kredytu ze stałą ratą”.

Z kredytu ze stałą ratą, mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w ciągu 12. miesięcy poprzedzających termin złożenia wniosku. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 proc. Maksymalna kwota kredytu to 200 tys. zł, a okres kredytowania trwa od 3 miesięcy do 3 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Kredytu ze Stałą Ratą” jest równa 10,36 proc. W ramach tej oferty można ponadto dokonać konsolidacji zobowiązań spoza Alior Banku i spłacić je w ramach jednej, wygodnej raty.

– W Alior Banku cenimy sobie spokój i bezpieczeństwo naszych klientów. W ramach kampanii “Kredytu ze stałą ratą” wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i dajemy pewność, że rata się nie zmieni. Dzięki temu, można spokojnie zaplanować bieżące wydatki, przez co zarządzanie budżetem domowym staje się łatwiejsze. Ponadto, w ramach nowej oferty, można połączyć swoje zobowiązania spoza naszego banku dla jeszcze większej wygody – mówi Anna Kulik, Dyrektor Działu Kredytów w Alior Bank.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, okresu kredytowania, daty wypłaty kredytu, daty płatności pierwszej raty oraz wymaganych przez bank zabezpieczeń. Szczegóły oferty oraz taryfa opłat i prowizji dla klientów indywidualnych są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na stronie internetowej www.aliorbank.pl.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Kredytu ze stałą ratą” wynosi 10,36%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 200 zł; całkowita kwota do zapłaty: 23 245,03 zł; oprocentowanie stałe: 9,9%; całkowity koszt kredytu: 3045,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 3045,03 zł; 34 miesięczne raty, w tym 33 równe raty w wysokości 683,68 zł, ostatnia rata: 683,59 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.05.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 3 lat. Z oferty specjalnej mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w żadnym z 12 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku. W ramach oferty nie ma możliwości konsolidacji wewnętrznej. Dla kwoty kredytu powyżej 70 000 zł brutto wymagane jest zabezpieczenie w formie cesji z umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz od utraty pracy. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, okresu kredytowania, daty wypłaty kredytu, daty płatności pierwszej raty oraz wymaganych przez bank zabezpieczeń. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

ŹRÓDŁOAlior Bank