Alior Bank: zapłać kartą i odbierz do 250 zł na paliwo w Circle K lub na zakupy w Allegro

W Alior Banku ruszyła 2. edycja promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard”. Posiadacze kart kredytowych i debetowych mogą zbierać punkty za zakupy do 30 czerwca br. lub do wyczerpania puli nagród. Punkty będzie można wymienić m.in. na vouchery do Circle K, Allegro lub na inne ze 150 nagród dostępnych w Programie Mastercard Bezcenne® Chwile.

W ramach nowej edycji promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”, punkty zebrane za płatności kartą debetową lub kredytową, będzie można wymienić na nagrody. Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować kartę płatniczą Alior Banku w Programie Mastercard Bezcenne® Chwile (najwygodniej zrobić to w aplikacji Alior Mobile – można tam również obsługiwać Program) lub w bankowości internetowej Alior Online. W następnym kroku, w ciągu 30 dni od rejestracji, należy dokonać płatności tą kartą łącznie na minimum 100 zł. W promocji mogą wziąć udział posiadacze kart kredytowych i debetowych Alior Banku, którzy przed dniem rozpoczęcia tej promocji nigdy nie mieli zapisanej do Programu żadnej swojej karty wydanej przez Alior Bank.

Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” przewiduje różną wysokość nagród.

Posiadacz karty debetowej może uzyskać 8 tys. punktów z promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”. Dodatkowo – w ramach przygotowanej przez Mastercard oferty specjalnej „Punkty na start”, posiadacz karty debetowej może uzyskać kolejne 8 tys. punktów, które następnie może wymienić na 4 vouchery po 50 zł (łącznie 200 zł) do Circle K lub na Allegro, bądź na inną nagrodę ze 150 dostępnych w Programie.

Posiadacze kart kredytowych mogą uzyskać 12 tys. punktów z promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” oraz 8 tys. punktów z oferty specjalnej „Punkty na start”, które po zsumowaniu podlegają wymianie na 5 voucherów po 50 zł (łącznie 250 zł) do Circle K lub na Allegro, bądź na inną nagrodę ze 150 dostępnych w Programie.

Oferta specjalna „Punkty na start” dostępna jest od 15 lutego do 17 maja br. lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje wraz z regulaminami promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” oraz „Punkty na start” są dostępne na stronie internetowej Alior Banku w zakładce Promocje.

ŹRÓDŁOAlior Bank