Aplikacja mobilna BOŚBank24 już dostępna

Bank Ochrony Środowiska, 3 czerwca 2020 r., udostępnił swoim klientom aplikację mobilną BOŚBank24. To kolejny krok w rozwoju bankowości elektronicznej BOŚ.


Aplikacja mobilna BOŚBank24 pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji bankowości internetowej, w tym umożliwia potwierdzanie płatności dokonywanych na komputerze. Dzięki temu operacje finansowe mogą być jeszcze wygodniej i bezpieczniej autoryzowane.
Dedykowana klientom BOŚ aplikacja pozwala na szerokie wykorzystanie możliwości urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Użytkownicy BOŚBank24 otrzymają dostęp do następujących udogodnień:
• sprawdzania salda bez konieczności logowania,
• powiadomień PUSH, ułatwiających obsługę aplikacji i pozwalających na pełniejsze kontrolowanie finansów,
• autoryzowania zleconych operacji „mobilnie” – bez konieczności korzystania z SMS-ów,
• logowania biometrycznego poprzez odcisk palca lub face ID (jeżeli urządzenie na to pozwala) bądź za pomocą numeru PIN.

– Dla wielu klientów bankowość mobilna to podstawowy sposób komunikacji z bankiem. Realizując naszą strategię rozwoju, do szerokiej palety produktów finansowania ekologii dodajemy możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi bankowości mobilnej. Mamy nadzieję, że aplikacja spotka się z uznaniem klientów BOŚ – mówi Jerzy Zań, wiceprezes zarządu Banku Ochrony Środowiska.

Aplikacja jest udostępniona do pobrania za darmo w Google Play i AppStore. Można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.
Aplikacja mobilna BOŚBank24 będzie systematycznie udoskonalana i rozwijana. 1 czerwca 2020 r. Bank Ochrony Środowiska podpisał umowę z Polskim Standardem Płatności Sp. z o.o., dzięki której klienci BOŚ otrzymają dostęp do funkcji usprawniających dokonywanie płatności internetowych i mobilnych.

Szczegółowe informacje dotyczące obsługi aplikacji BOŚBank24 znajdują się na stronie internetowej bosbank.pl

Zapraszamy również do obejrzenia filmu prezentującego możliwości aplikacji https://youtu.be/ZxFn3MQyMWc

ŹRÓDŁOBOŚ Bank,