Apple Pay nową metodą płatności w Cinkciarz Pay

Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płacenia – Apple Pay – w swoim autorskim systemie płatności Cinkciarz Pay. 

Szybkie i bezpieczne płatności jednym kliknięciem za pomocą Apple Pay to brak konieczności każdorazowego uzupełniania danych karty. Ta metoda płacenia wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Dzięki temu numer karty nigdy nie jest przechowywany ani na urządzeniu, ani na serwerach Apple.

Klienci sklepów korzystających z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz euro użytkownicy mogą płacić w 27 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest doceniana nie tylko przez sprzedawców z Polski, ale także z zagranicy, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą. Dzięki Cinkciarz Pay, sklep może nadal przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. Udostępniając Apple Pay, Cinkciarz Pay umożliwia polskim i zagranicznym sklepom internetowym przyjmowanie płatności od kolejnych klientów z całego świata – miłośnikom urządzeń Apple.

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne oprócz Apple Pay m.in.: BLIK, Google Pay, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, Skrill, POLi czy iDEAL.

Usługi płatnicze świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

ŹRÓDŁOCinkciarz.pl