Bank Millennium zaprasza do udziału w konkursie „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską”

Ruszył ogólnopolski konkurs pod hasłem „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską”, w którym zwycięzca dołączy do grona partnerów franczyzowych Banku Millennium. Główną nagrodą w konkursie jest kompleksowe wyposażenie partnerskiej placówki bankowej oraz bonus pieniężny.

– Do udziału w konkursie zachęcamy przede wszystkim osoby, które mają pomysł, inicjatywę oraz chęci do prowadzenia własnego biznesu i aby wystartować potrzebują funduszy. Chcemy by koszty inwestycji w założenie biznesu, nie były przeszkodą w działaniu – powiedział Krystian Kasia, dyrektor Departamentu Franczyza i Sprzedaż Ratalna. – Jesteśmy rzetelnym i stabilnym partnerem w biznesie. Obecnie mamy blisko 120 partnerów, którzy prowadzą prawie 240 placówek franczyzowych. Rozwijamy nie tylko sieć placówek partnerskich, ale także ofertę produktową, która jest w nich oferowana. Co istotne, rozpoczęcie współpracy z bankiem nie wymaga specjalnego przygotowania czy specjalistycznej wiedzy z zakresu bankowości. Nasz system szkoleń jest rozbudowany i kompleksowy więc nowy partner będzie mieć możliwość zdobycia potrzebnej wiedzy. Kluczowe dla nas znaczenie ma pomysł na prowadzenie placówki, proaktywność i zaangażowanie – dodał Krystian Kasia.

W konkursie może wziąć udział każda dorosła osoba, która nie musi posiadać doświadczenia w bankowości ani w prowadzeniu biznesu. Może być zarówno przedsiębiorcą, jak i osobą planującą otwarcie działalności gospodarczej, czy zainteresowaną prowadzeniem oddziału banku w ramach umowy franczyzowej. Konkurs jest skierowany również do osób, dla których szacowana kwota inwestycji może być blokadą do podjęcia współpracy z bankiem.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować w formie elektronicznej i przesłać na adres mailowy partner@bankmillennium.pl koncepcję prowadzenia oddziału partnerskiego Banku Millennium. Następnie Kapituła konkursu wybierze aplikacje, które w największym stopniu spełniają oczekiwania biznesowe. W kolejnym kroku zaprosi autorów wybranych aplikacji konkursowych na spotkanie indywidualne, aby omówić zgłoszone pomysły i na tej podstawie wyłoni zwycięzców.

Zwycięzca konkursu, który zajmie pierwsze miejsce, otrzyma od Banku Millennium pełne wyposażenie dwustanowiskowej placówki oraz bonus finansowy „na start”. Pozostali zwycięzcy z drugiego i trzeciego miejsca w konkursie otrzymają bonus finansowy „na start”. Wszyscy zwycięzcy zyskują dostęp do sprawdzonego know-how prowadzenia bankowej placówki partnerskiej, stabilność współpracy, szeroką ofertę produktów i usług bankowych dla klientów detalicznych i firmowych, a także wsparcie menadżerskie na każdym etapie współpracy.

Harmonogram konkursu

  • Konkurs trwa od 19 października 2023 r. do 31 marca 2024 r.
  • Czas na przesyłanie zgłoszeń upływa w dniu 31 stycznia 2024 r.
  • Spotkania z autorami najlepszych aplikacji konkursowych będą się odbywać do 29 lutego 2024 r.
  • Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 15 marca 2024 r.
  • Otwarcie Oddziału konkursowego powinno mieć miejsce do końca czerwca 2024 r.

Wszystkie informacje potrzebne do przygotowania aplikacji konkursowej, przebiegu konkursu, a także listę preferowanych lokalizacji na otwarcie placówki partnerskiej można znaleźć pod tym linkiem oraz w regulaminie.

ŹRÓDŁOBank Millennium