Bank Pekao Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock

Bank Pekao już po raz kolejny pełni zaszczytną funkcję Mecenasa Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock. W ramach Akademii odbędą się warsztaty prowadzone przez ekspertów Banku, które pomogą usprawnić personalne umiejętności komunikacyjne. Bank przygotował też kartę pre-paid, płatności PeoPay oraz więcej bankomatów – wszystko specjalnie na Festiwal.

Akademia Sztuk Przepięknych jest nieodzownym elementem Festiwalu. Jest to miejsce spotkań, ważnych rozmów i dyskusji Woodstokowiczów z wyjątkowymi gośćmi ze świata polityki, mediów, sztuki i kultury. Jako Mecenas Akademii, Bank Pekao zaprasza wszystkich do udziału w wykładach i warsztatach organizowanych w ramach ASP.

Co roku, Pekao wprowadza do przystankowej oferty coś nowego. Jedną z tegorocznych nowości są warsztaty Banku w ramach ASP, dzięki którym uczestnicy lepiej poznają siebie, a także poprawią umiejętności komunikacyjne. Certyfikowani trenerzy pokażą uczestnikom, że do każdej osoby, nawet tej diametralnie innej od nas samych można dotrzeć i – co więcej-  pociągnąć ją za sobą, przekonując do własnych pomysłów. Warsztaty pomogą również w lepszym przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych oraz aktywnego poszukiwania pracy. Po wakacjach te umiejętności będą bardzo przydatne!

Bank Pekao przygotował również specjalną festiwalową promocję. Wezmą w niej udział Woodstockowicze, którzy zainstalują na swoich smartfonach aplikację płatności mobilnych PeoPay. Wystarczy pobrać aplikację, skanując kod QR, który znajdzie się w festiwalowym namiocie Banku. Niecierpliwi, którzy nie chcą czekać do Festiwalu, mogą pobrać aplikację płatności mobilnych kilka dni wcześniej, tj. od 17.07.15 i również wziąć udział w promocji. Kody QR znajdą na stronach www aplikacji PeoPay oraz Przystanku Woodstock.

Już tradycyjnie, Bank Pekao wraz z Fundacją wydał dedykowaną kartę prepaidową Pekao Woodstock z funkcją zbliżeniową MasterCard paypass, w designerskiej szacie graficznej. Kartę można zamówić w serwisie Pekao24 lub otrzymać na Festiwalu Woodstock. Kartę prepaidową można zasilić w serwisie Pekao24 oraz w namiocie Banku Pekao w czasie Festiwalu. Tak jak w ubiegłych latach, każdy kto płaci kartą wspiera działalność charytatywną Fundacji.

Aplikacją PeoPay oraz kartami będzie można płacić w terminalach na Przystanku Woodstock, a także wybierać pieniądze z 4 bankomatów Pekao rozstawionych na Festiwalu.

Współpraca Banku Pekao oraz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ogranicza się wyłącznie do Festiwalu Woodstock. Pekao od 17 lat aktywnie wspiera Fundację, co roku przekazując darowizny na jej rzecz, ponadto pełni funkcję Bankiera Orkiestry, organizując całościową obsługę finansową. Podczas każdego Finału WOŚP pracownicy Pekao w ramach wolontariatu liczą zgromadzone pieniądze. Bank udostępnia też swoje oddziały, które w wielu miastach służą za główne sztaby Orkiestry.

źródło: Bank Pekao SA