Bank Pekao oferuje 8 proc. w skali roku na lokatach dla nowych i obecnych klientów

Bank Pekao wprowadza nowe oferty oszczędnościowo – inwestycyjne dla klientów indywidualnych, które można teraz zakładać zarówno z nowych środków, jak również, co jest bardzo ważne, z oszczędności już wcześniej zgromadzonych w banku. Od października  na lokatach z funduszami inwestycyjnymi będzie można zyskać nawet 8 proc. w skali roku, a na nowych Lokatach z Żubrem w aplikacji PeoPay – 7 proc. w skali roku.

Najnowsza oferta depozytowa Banku Pekao stwarza jeszcze lepsze warunki do lokowania wolnych środków przez nowych i obecnych klientów banku. Co jest warte podkreślenia mogą to być zarówno nowe środki, jak również środki pochodzące z oszczędności już wcześniej zgromadzonych w banku.

Od 1 października Bank Pekao podwyższył oprocentowanie lokat nabywanych łącznie z funduszami inwestycyjnymi Pekao TFI. Klienci szukający atrakcyjnego oprocentowania dla swoich oszczędności, a jednocześnie chcący inwestować na rynku kapitałowym mogą skorzystać z trzech wariantów takiej lokaty:  8 proc. w skali roku na 12 miesięcy, 7,5 proc w skali roku na 6 miesięcy i 7 proc. w skali roku na 3 miesiące. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest zakup wybranych funduszy inwestycyjnych Pekao TFI za połowę lokowanej kwoty. Oferta nie przewiduje żadnych ograniczeń, co do wysokości maksymalnej kwoty lokaty, jak i liczby lokat dostępnych dla jednego klienta. Dostępna jest do końca października w kanałach elektronicznych (PeoPay oraz Pekao24) oraz w oddziałach banku.

Z początkiem miesiąca startuje także nowa edycja lokat w aplikacji mobilnej PeoPay. Jest to oferta  zarówno na nowe środki jak i na dotychczas zgromadzone. W ramach tej oferty klienci będą mogli zyskać nawet 7 proc. w skali roku na lokacie 12-miesięcznej, 6,5 proc. w skali roku na lokacie półrocznej oraz 6 proc. w skali roku, jeśli ulokują swoje oszczędności na 3 miesiące. Każdy klient może założyć trzy takie lokaty do kwoty 50 tys. zł każda – po jednej na każdy dostępny okres oszczędzania.

Jednocześnie Bank Pekao przypomina, że od 16 września oferuje lokaty na nowe środki z oprocentowaniem nawet 8 proc. w skali roku na 12 miesięcy. Oferta dostępna jest u doradców w oddziałach dla nowych i obecnych klientów banku. Na takie lokaty jeden klient może wpłacić środki do kwoty nawet 1 mln zł.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.