Bank Pekao S.A. oferuje mikroprzedsiębiorcom dostęp do platformy księgowej za 0 zł przez 2 lata

Posiadanie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością prowadzenia księgowości. W tym celu mikroprzedsiębiorcy najczęściej korzystają z usług wykwalifikowanych pracowników biur rachunkowych, których cennik, w zależności od wielu czynników, może się znacznie różnić. Aby wesprzeć mikroprzedsiębiorców w sprawach rachunkowych, Bank Pekao S.A. oferuje dostęp do platformy księgowej online za 0 zł przez 2 lata.

„Księgowość z Żubrem” to połączona z bankowością internetową platforma online, która daje możliwość zarządzania finansami i prowadzenia księgowości firmy w jednym miejscu. Użytkownicy mogą samodzielnie prowadzić sprawy rachunkowe lub skorzystać z usług profesjonalistów. Warto zaznaczyć, że w ramach platformy wystawianie faktur jest bezpłatne i nielimitowane.

Oprócz możliwości generowania faktur, platforma posiada szereg udogodnień, m.in. moduł ściągania płatności, planer płatności, łatwe opracowanie faktury kosztowej z poziomu bankowości elektronicznej Pekao24 oraz elektroniczne archiwizowanie dokumentów kosztowych w aplikacji. Aby skorzystać z usług „Księgowości z Żubrem” wystarczy wyrazić zgodę na marketing elektroniczny i złożyć wniosek online w bankowości internetowej Pekao24.

– Wzrost kosztów prowadzenia działalności gospodarczej oraz stawek biur rachunkowych sprawiły, że mikroprzedsiębiorcy poszukują różnych możliwości oszczędzania – mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A. – Klienci Banku Pekao mogą skorzystać z atrakcyjnych cenowo promocji ułatwiających podjęcie decyzji o przeniesieniu spraw księgowych do platformy księgowej online – dodaje.

Aby zachęcić nowych klientów firmowych do skorzystania z oferty, Pekao proponuje promocję, w której można otrzymać jednorazowo aż 200 zł premii. Wystarczy spełnić warunki połączenia Pekao24 z Księgowością z Żubrem. Promocja trwa do 30 czerwca br.

Dodatkowo, do końca 2023 roku, każdy klient Banku Pekao S.A. prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może skorzystać z jednej z poniższych promocji:

  • Klienci, którzy zdecydują się na pakiet „księgowość self-service” w ramach “Księgowości z Żubrem” otrzymają go bezpłatnie na 2 lata wraz z zestawem kursów o podstawach księgowości i marketingu online oraz poradnikiem o dotacjach;
  • Klienci, którzy zdecydują się na pakiet Obsługi Księgowej Komfort otrzymają dodatkowo bezpłatny dostęp do rozszerzonego pakietu Biznes na 2 lata wraz z zestawem kursów o podstawach księgowości, finansów, windykacji i marketingu online, poradnikiem o dotacjach oraz dostępem do corocznego webinaru o zmianach w systemie podatkowym.

Szczegółowe informacje na temat oferty i promocji znajdują się na stronie: https://www.pekao.com.pl/przedsiebiorcy/aktualne-promocje/ksiegowosc-z-zubrem.html

Z oferty „Księgowości z Żubrem” mogą skorzystać także osoby, które planują rozpoczęcie prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Bank Pekao S.A. umożliwia bezpłatne i całkowicie zdalne założenie własnej firmy wraz z kontem, którego posiadanie daje możliwość uzyskania premii do 2000 zł.

Szczegółowe informacje na temat promocji „2 000 zł premii dla firm i konto firmowe przez rok za 0 zł” znajdują się na stronie: https://www.pekao.com.pl/konto-firmowe.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.