Bank Pekao S.A. proponuje ofertę Eko Pożyczki – inwestuj w ekologię bez wychodzenia z domu

Bank Pekao S.A. rozwija ofertę finansowania celów przyjaznych środowisku i proponuje atrakcyjną Eko Pożyczkę – bez prowizji i RRSO tylko 13,83 proc. Ta oferta wspiera działania ekologiczne, a ze względu na atrakcyjną cenę jest przyjazna także klientom.

Eko Pożyczka jest dostępna w kwocie od 5 000 do nawet 100 000 zł. Można ją przeznaczyć na instalację odnawialnych źródeł energii (w tym fotowoltaiki), kotłów centralnego ogrzewania, pomp ciepła, okien, drzwi i materiałów do ocieplenia domu i dachu albo do sfinansowania samochodu osobowego z napędem elektrycznym lub hybrydowym, roweru elektrycznego, czy motocykla i skutera z napędem elektrycznym. W ramach oferty można dobrać także dodatkowe środki na inny dowolny cel w wysokości do 25 proc. (kwoty przeznaczonej na cele ekologiczne).

Eko Pożyczka jest dostępna online, bez wychodzenia z domu. Wniosek można złożyć w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji PeoPay lub przez infolinię. Po pozytywnej decyzji kredytowej, dokumenty kredytowe klient może zaakceptować w serwisie internetowym Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay – bez konieczności drukowania dokumentów papierowych. Taka oszczędność papieru to kolejny sposób na proekologiczny styl życia i ochronę środowiska.

Nasza propozycja Eko Pożyczki to nie tylko korzystne rozwiązanie dla klientów, ale także dla środowiska – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego, Bank Pekao S.A. W Banku Pekao dążymy do promowania zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego podejścia do ochrony przyrody. Dzięki ofercie klienci mogą zainwestować w nowoczesne technologie, które zmniejszają zużycie energii i redukują koszty w domowym budżecie. Szeroki wachlarz możliwych celów kredytowania, atrakcyjna cena w połączeniu z indywidualnie dostosowanym do potrzeb i możliwości klienta okresem spłaty (nawet 120 miesięcy), pozwoli spłacać inwestycję lub zakup w niskich miesięcznych ratach, bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

Więcej o Eko Pożyczce można przeczytać na stronie: Pożyczka gotówkowa – Bank Pekao S.A.

RRSO rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 13,83 proc. przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 14 987 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99 proc. w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 3 372,99 zł (w tym: odsetki 3 372,99 zł), całkowita kwota do zapłaty 18 359,99 zł, płatna w 37 ratach miesięcznych po 483,16 zł, 38 rata wyrównująca 483,07 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 14 987 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 14.02.2023 r.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.