Bank Pekao S.A. proponuje pożyczkę na ferie zimowe

Okres ferii w szkołach to czas wyjazdów na zimowy wypoczynek. Taki urlop często wiąże się z dodatkowymi kosztami – zarówno noclegi, jak i zakup sprzętu zimowego to często nie lada wydatek.  Bank Pekao proponuje pożyczkę bez prowizji dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki na dowolny cel, w tym np. na sfinansowanie białego szaleństwa.

Koszty zimowego wyjazdu przekraczają budżet domowy? Brak gotówki nie musi oznaczać rezygnacji z upragnionego wypoczynku. Bank Pekao proponuje promocyjną ofertę pożyczki, która pomoże sfinansować dowolny cel, np. rodzinny urlop w okresie ferii zimowych.

 Oferując nasze produkty kredytowe zawsze skupiamy się na tym, aby pozyskanie środków przez klienta było łatwe i szybkie. Taka właśnie jest pożyczka na ferie z prowizją 0% – dostępna zarówno dla obecnych klientów banku, jak i dla nowych klientów. Klient nie zapłaci prowizji za udzielenie pożyczki, a dodatkowo pierwszą ratę może zapłacić za 3 miesiące, przykładowo dla pożyczki udzielonej w styczniu spłata rozpocznie się dopiero w kwietniu. Liczymy, że pożyczka pomoże spełnić zimowe plany naszych klientów i ich bliskich – mówi  Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Detalicznego.

W ramach promocji można wnioskować o kwotę od 1 000 zł do 40 000 zł, a spłatę wygodnie rozłożyć na 12 do nawet 120 rat, tak aby zbyt mocno nie obciążała domowego budżetu. Z pożyczki bez prowizji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci, którzy nie mają w Pekao innych pożyczek gotówkowych.

Klienci banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki:

  • całkowicie online – w serwisie Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay z kodem promocyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku, bez wychodzenia z domu. W takim przypadku dokumenty kredytowe klient akceptuje elektronicznie, a środki z pożyczki są dostępne 30 sekund po zaakceptowaniu umowy kredytowej;
  • w dowolnym oddziale banku Pekao.

Nowi klienci mogą wnioskować o pożyczkę w dowolnym oddziale banku.

*RRSO dla Pierwszej Pożyczki ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 13,80% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 091,00zł, pożyczka zaciągnięta na 32 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 468,04 zł (w tym: odsetki 2 468,04 zł), całkowita kwota do zapłaty 15 599,04 zł, płatna w 31 ratach miesięcznych po 486,22 zł, 32 rata wyrównująca 486,22 zł .Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 13 091,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 12.12.2022 r.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.