Bank Pekao udostępnił nowy Kantor Pekao24 – usługę służącą do wymiany walut online

Bank Pekao S.A. po raz kolejny uatrakcyjnia swoją ofertę w kanałach zdalnych. Tym razem udostępnił dla klientów detalicznych nową odsłonę kantoru, który zastąpił dotychczasowe rozwiązanie służące do wymiany walut. Z nowego Kantoru Pekao24 mogą korzystać nowi i obecni klienci banku od razu po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24. W usłudze na wyróżnienie zasługuje dostępność kursów walutowych w czasie rzeczywistym, nowoczesny wygląd i intuicyjny interfejs do realizacji transakcji.

Bank Pekao proponuje swoim klientom w kanałach zdalnych jeszcze bardziej atrakcyjne możliwości związane z  wymianą walut. Nowy Kantor Pekao24 umożliwia bezpieczną wymianę waluty po atrakcyjnych kursach będących alternatywą dla kursów oferowanych w kantorach zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Ponadto klienci mają możliwość dostosowania wyglądu ekranu transakcyjnego kantoru do własnych preferencji i potrzeb.

Odpowiadając na trendy i zmieniającą się rzeczywistość ułatwiamy naszym klientom możliwość posiadania oszczędności w różnych walutach oraz lokowanie ich w prosty i bezpieczny sposób na rachunkach walutowych. Nowe funkcjonalności kantoru w połączeniu z kontami walutowymi i wielowalutową kartą debetową znacznie ułatwiają przeprowadzanie transakcji walutowych – wskazuje Piotr Wochniak, Dyrektor Departamentu Rynków Finansowych Banku Pekao S.A.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi, ceny oraz zmiany kursów w Kantorze Pekao24 prezentowane są w czasie rzeczywistym. Klienci mogą również śledzić i analizować trendy w wahaniach kursów poszczególnych walut w różnych przedziałach czasowych. Uproszczony został także dostęp do procesu otwarcia konta walutowego w EUR, USD, GBP, CHF – teraz można to zrobić bezpośrednio z ekranu prezentującego bieżące kursy wybranych par walutowych.

Posiadanie wymienionych kont w połączeniu z wielowalutową kartą debetową sprawia, że po zapewnieniu zakupionych w Kantorze Pekao24 wystarczających środków na tych kontach, klienci mogą uniknąć dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem przy transakcjach płatniczych realizowanych za granicą.

W ostatnich latach obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania klientów indywidualnych wymianą walut. Nowy Kantor Pekao24 w aplikacji PeoPay pozwala na bieżąco śledzić zmiany kursów walut i realizować transakcje poprzez maksymalnie uproszczony i intuicyjny proces. Jestem przekonany, że nasi klienci docenią nową odsłonę kantoru, który stanie się dla nich rozwiązaniem pierwszego wyboru przy dokonywaniu wymiany walut – podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

Nowoczesny Kantor Pekao24 dostępny jest każdej chwili a atrakcyjna oferta kont walutowych Pekao oraz konkurencyjne kursy gwarantują korzystne transakcje wymiany walut.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.