Bank Pocztowy promuje transakcje bezgotówkowe – 875 szt. nagród do zdobycia w ramach Promocji „Bezcenne 20 tysięcy punktów” m.in. vouchery na paliwo na wakacje

Bank Pocztowy wystartował z nową Promocją „Bezcenne 20 tysięcy punktów” w ramach Programu lojalnościowego Mastercard® Bezcenne® Chwile. W promocji wezmą udział zarówno obecni, jak i nowi Klienci, którzy zapiszą swoją kartę debetową lub kredytową do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz spełnią proste warunki. Promocja potrwa do 15 września 2022 roku. Do wygrania liczne nagrody, min. vouchery na paliwo na wakacje.

W ramach Promocji „Bezcenne 20 tysięcy punktów” Bank Pocztowy premiuje Klientów, którzy w czasie jej trwania zapiszą swoją kartę do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji dokonają nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 50 zł. W Promocji biorą udział zarówno istniejące, jak i nowe karty debetowe dla Klientów detalicznych (z wyjątkiem karty Caritas), karty kredytowe oraz karty dla firm, pod warunkiem, że nie zostały wcześniej zarejestrowane w Programie.

Zasady Promocji są proste i łatwe do spełnienia, a atrakcyjne nagrody są na wyciągnięcie ręki. Nagrodzony Klient sam decyduje, na co przeznaczy powitalne punkty – w katalogu nagród do wyboru są m.in. nagrody rzeczowe, vouchery kwotowe (np. na paliwo, bilety do kina, do określonych sklepów), ale także zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

– To oferta przeznaczona zarówno dla obecnych, jak i nowych Klientów – wystarczy zarejestrować swoją kartę Mastercard w okresie promocji w Programie i przeprowadzić transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 50 złotych. Otrzymane punkty mogą być wymienione na przydatne w okresie wakacyjnym nagrody, takie jak np. vouchery na paliwo. Liczymy, że naszych Klientów ucieszy ta oferta – mówi Joanna Moskalik, Naczelnik Wydziału Produktów Płatniczych, Depozytowych i Inwestycyjnych Banku Pocztowego.

Promocja trwa niecałe 3 miesiące, a pula nagród jest ograniczona – 875 uczestników, którzy spełnią warunki jako pierwsi, otrzyma bonusowe powitalne 20 000 punktów. Co istotne, jeden Klient może otrzymać w ramach Promocji tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby nowych kart zarejestrowanych w Programie.

Oferta promocyjna Banku Pocztowego trwa do 15 września 2022 r.

Więcej informacji na temat Promocji znaleźć można w regulaminie „Bezcenne 20 tysięcy punktów” dostępnym TUTAJ.

ŹRÓDŁOBank Pocztowy