„BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” – promocja Banku Millennium

Ruszyła promocja płatności mobilnych BLIK dostępnych w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium. Wystarczy 10 razy zapłacić BLIKIEM, by otrzymać dwa bezpłatne bilety na dowolny seans w wybranym kinie „Cinema City”. Promocja trwa do 30 czerwca b.r.  

„Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” – pod tym hasłem rozpoczęła się promocja dla wszystkich Klientów Banku Millennium posiadających aktywną usługę płatności mobilnych BLIK.

W promocji biorą udział  wszystkie płatności w sklepach, punktach usługowych i w Internecie jak również wypłaty gotówki z bankomatów dokonane za pomocą kodu BLIK. Pierwsze 1 500 osób, Klientów Banku Millennium, które dokonają dziesięciu transakcji objętych Promocją otrzyma SMS-y zawierające dwa kody uprawniające do bezpłatnego otrzymania dwóch biletów kinowych w „Cinema City”. Każdy kod może być wykorzystany niezależnie.

BLIK to wygodny i bezpieczny system płatności mobilnych dostępny w aplikacjach mobilnych sześciu polskich banków: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, w tym Orange Finanse oraz PKO Banku Polskiego i Inteligo. BLIKIEM można płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacać gotówkę z bankomatów bez użycia karty.

 

Szczegóły Promocji w Regulaminie dostępnym na www.bankmillennium.pl

źródło: Bank Millennium