Citi Handlowy na 19. Pikniku Naukowym

W sobotę 9 maja na Stadionie Narodowym odbędzie się 19. Piknik Naukowy zorganizowany przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. Tak jak w ubiegłym roku, również w tym Citi Handlowy zaprezentuje się podczas wydarzenia jako jedyny bank. W ramach specjalnego namiotu zaaranżowanego w stylu placówki Smart przygotowane zostaną liczne atrakcje o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym, w ramach których największą z przygotowanych nagród będzie skuter.

Podczas wielu prezentacji, będzie można dowiedzieć się jak wygląda wnętrze bankomatu i jak powstaje imienna karta płatnicza. Dodatkowo, poza typowo edukacyjnymi pokazami, Citi Handlowy przygotuje dla uczestników Pikniku ciekawe rozrywki. Między innymi odwiedzający stoisko będą mogli wziąć udział w interaktywnej grze na cyfrowym ekranie, w której rozdanych zostanie ok. 500 nagród. Ponadto podczas tegorocznego Pikniku przygotowany został dodatkowy konkurs. Zainteresowani udziałem uczestnicy będą musieli wypełnić kupon konkursowy i odpowiedzieć na trzy pytania. Wśród poprawnych i najciekawiej sformułowanych odpowiedzi rozlosowana zostanie nagroda specjalna – skuter. Dla najmłodszych na stoisku czekać będą gadżety oraz spersonalizowane karty płatnicze, które w formie wzoru, drukowane będą dla chętnych podczas Pikniku.

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. Od 19 lat około 200 podmiotów: instytuty naukowe, wyższe uczelnie, koła studenckie i instytucje kultury prezentują podczas tego wydarzenia swoje najnowsze badania, dzielą się wiedzą i entuzjazmem z uczestnikami wydarzenia. Piknik Naukowy to duże wydarzenie, które upowszechnia naukę i jest znane oraz rozpoznawane daleko poza granicami Polski. Piknik pozwala zrozumieć i poznać naukę, ukazując ją jako niezwykle ekscytującą i pasjonującą dziedzinę życia, a poprzez przybliżenie warsztatu naukowca zachęca i inspiruje zwiedzających do podjęcia samodzielnej aktywności naukowej.

Stoisko Citi Handlowy nr B21 znaleźć można przy bramie nr 2, wejście od Ronda Waszyngtona.

źródło: City Handlowy