Darmowe surfowanie w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski udostępnił klientom bezpłatny internet w swoich placówkach. Klienci w oddziałach na terenie całego kraju mogą korzystać za darmo z Wi-Fi na urządzeniach mobilnych.

Chcemy być bankiem przyjaznym, wygodnym i użytecznym dlatego zdecydowaliśmy o zainstalowaniu w naszych oddziałach urządzeń zapewniających bezprzewodowy dostęp do internetu. Bezpłatne Wi-Fi w oddziale daje wiele możliwości: klienci mogą skorzystać z aplikacji mobilnej bezpośrednio na swoim smartfonie, odebrać maile, prze­czytać newsy czy też po prostu „posurfować po necie”. Wierzymy, że to rozwiązanie spotka się z pozytywnym przyjęciem, podobnie jak wcześniej ławeczki i autobusy Wi-Fi – powiedział Grzegorz Jasnowski, Zastępca Dyrektora Departamentu Strategii i Wsparcia Dystrybucji w ING Banku Śląskim.

Skorzystanie z Wi-Fi w oddziałach ING Banku Śląskiego jest bardzo proste. Wystarczy spośród dostępnych sieci wybrać „ING Internet”, zaakceptować Regulamin i korzystać.

Z dostępu do Wi-Fi, oprócz klientów, mogą w swojej codziennej pracy korzystać również pracownicy banku. Dzięki temu mają możliwość praktycznego i nowoczesnego zaprezentowania klientom różnych rozwiązań, np. mobilnego bankowania.

Bezpłatne Wi-Fi dostępne jest we wszystkich placówkach detalicznych ING Banku Śląskiego.

źródło:ING Bank Śląski