DAVIS CUP BY BNP PARIBAS W GDYNI

18-20 września w hali Gdynia Arena odbędzie się mecz barażowy o awans do Grupy Światowej Pucharu Davisa Polska – Słowacja. BNP Paribas jest sponsorem tytularnym tego wydarzenia.

W meczach barażowych weźmie udział osiem zwycięskich zespołów pierwszych grup strefowych oraz osiem przegranych zespołów z pierwszej rundy pojedynków Grupy Światowej Pucharu Davisa 2015. Zespoły, które wygrają swoje pojedynki zagrają w Grupie Światowej Pucharu Davisa 2016, zaś przegrani w przyszłej edycji będą rywalizować w grupach strefowych.

Polacy jeszcze nigdy nie rywalizowali w Grupie Światowej. W barażu wystąpili dotychczas raz – dwa lata temu przegrali w Warszawie z Australijczykami 1:4.

Zapraszamy fanów tenisa do Gdyni na niezwykle emocjonujące rozgrywki o Puchar Davisa. Cieszymy się, że Bank BGŻ BNP Paribas jako przedstawiciel Grupy BNP Paribas w Polsce ma wkład w propagowanie tego wyjątkowego sportu w naszym kraju. Trzymamy kciuki za drużynę biało-czerwonych, tak aby mogli zagrać w Grupie Światowej Pucharu Davisa 2016 – powiedział Karol Kamas, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku BGŻ BNP Paribas.

Grupa BNP Paribas związana jest z tenisem już od 42 lat, stając się największym na świecie sponsorem tego sportu. Od 2001 roku BNP Paribas jako sponsor tytularny wspiera Puchar Davisa – największe międzynarodowe zawody tenisowe drużyn męskich. W 2002 roku stał się ich głównym sponsorem.

Więcej informacji na temat Davis Cup by BNP Paribas na stroniewww.daviscup.pzt.pl.

źródło: Bank BNP Paribas